Trening w Cityfit – nowa strefa Cross!

Sieć klubów Cityfit Fitness rozwija się coraz prężniej – Cityfit Rondo ONZ, Cityfit Wola, Cityfit Sadyba, Cityfit Rondo Wiatraczna, Cityfit Targówek, Cityfit Sadyba, to sześć nowoczesnych siłowni w Warszawie. Ze względu na świetne warunki, wielu trenerów personalnych prowadzi tam swoich podopiecznych.

Osobiście, najmocniej jestem związany z siłownią w śródmieściu, tuż przy Rondzie ONZ (Recenzja Cityfit Rondo ONZ), stąd też ciesze się, kiedy klub wzbogaca się o nowe rozwiązania, wyjątkowo użyteczne dla trenera personalnego.

Trening w Cityfit – nowa strefa cross!

Nowoczesne siłownie dzielą swoją przestrzeń na strefy – strefa wolnych ciężarów, strefa trening funkcjonalnego, strefa rozgrzewki itp.

Świadome siłownie obserwują potrzeby swoich klientów (w tym również trenerów personalnych, których jest tu dużo) i podejmują działania, dzięki którym trening w Cityfit staje się jeszcze lepszy!

Jeżeli jesteś ciekaw jak wyglądała strefa cross przed remontem, to przeczytaj moją recenzję klubu Cityfit Rondo ONZ – kliknij tutaj.

A tymczasem zobacz, co na Ciebie czeka:

trening w cityfit

W miejscu starej sali fitness, powstała obszerna strefa. Doskonała do treningu typu Cross oraz prowadzenia treningów personalnych.

 

strefa cross widok

Jak widać do dyspozycji są podesty, uchwyt do landmine (pół-sztangi), liczne gryfy, obciążenia (również typu bumper).

 

kettle rondo onz

Dla wielbicieli treningów z kettlami znajdzie się ich pełen aresnał (nawet do 60 kg!)

 

ławka do hipthrustów

Z ciekawszych sprzętów znajdziemy tu specjalną ławkę do wznosów bioder (hip-thrust), co na pewno sposoba się kobietom pragnącym zbudować ładne pośladki.

 

maszyna na pośladki

Kolejna ciekawa maszyna, która czyni trening w cityfit efektywniejszym. Dzięki niej wzmocnisz pośladki oraz prostowniki kręgosłupa.

 

trening w cityfit trapbar

Trap bar – świetny sprzęt do wykonywania martwych ciągów. Doskonały dla osób, które mają problem z klasyczną wersją tego ćwiczenia.

 

trening w cityfit ergometry

Ergometry wioślarskie firmy concept oraz maszyna GHD. Kolejny ukłon w stronę kobiet pragnących wzmocnić pośladki.

 

trening w cityfit cardio

Sprzęty cardio – airbike, bieżnia skillmill oraz połączenie schodów i roweru.

 

trening w cityfit

A tutaj bardzo ciekawy sprzęt – sanie na kołach, które można pchać lub ciągnąć.

 

Trening w Cityfit – jak ćwiczyć?

Podoba Ci się nowa strefa w Cityfit Rondo ONZ?

Chciałbyś zacząć zmieniać swoje ciało, trenować efektywnie i poczuć się lepiej we własnej skórze?

Najważniejsze to wystartować dobrze oraz bezpiecznie. Dlatego chętnie pomogę Ci rozpocząć przygodę z siłownią. Być może i Tobie, tak jak wielu osobom na początku, klub fitness wydaje się być nudnym miejscem dla napakowanych karków…

Nic bardziej mylnego! Trening to nie tylko maszyny, ale przede wszystkim świadoma praca z własnym ciałem, a przede wszystkim – lepsze zdrowie i samopoczucie.

Dołącz do mojej drużyny!

ułóż swój plan treningowy

Jestem doświadczonym trenerem personalnym, wiem jak pomóc Ci zmienić swoje ciało. Przyjdź na konsultację.