Bezpłatna konsultacja z Trenerem Personalnym

bezplatna konsultacja z trenerem personalnym

Aktualizacja Covid-19:

Treningi personalne i współpraca (na żywo, online) odbywają się normalnie. Zajęcia prowadzimy w dogodnych dla Ciebie formułach: na żywo na siłowni, na żywo w studio treningowym, na żywo w domu, na żywo w plenerze, jak również zdalnie poprzez trening online. Jesteśmy w stanie spersonalizować model współpracy tak, by pomóc Ci osiągać Twoje cele i poprawiać samopoczucie.

Poniższy formularz przeznaczony jest dla osób, które chciałyby podjąć współpracę w formie treningów personalnych lub/i przygotowania planu treningowego, diety itp.

Uzupełniony formularz pomoże mi wstępnie określić co należy zrobić abyś mógł/mogła osiągnąć swoje cele (informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do tego celu).

Po zapoznaniu się z formularzem, wrócę do Ciebie z wiadomością, w przeciągu 24h, tak by zaplanować kolejne kroki np. bezpłatne spotkanie celem porozmawianie o Twojej przemianie.

Jeżeli uważasz, że Twoja sprawa jest bardzo pilna i potrzebujesz natychmiastowego wsparcia, skontaktuj się ze mną poprzez zakładkę kontakt lub komunikator WhatsApp – 515259221.

 

Oczekując na odpowiedź, zachęcam Cię do przejrzenia mojego bloga:

Jan Słoniewicz Trener Personalny – Blog