O mnie

Mój zawód jest owocem pasji, którą rozwijam od ponad 10 lat. Pierwszy trening na siłowni obudził we mnie głód wiedzy i potrzebę zdobywania jak największej porcji rzetelnych informacji. Sprawdziłem na sobie wiele teorii z zakresu ćwiczeń i odżywiania, testowałem porady popularnych kulturystów, docierałem do najnowszych badań naukowych dotyczących działania ludzkiego ciała, co ostatecznie pozwoliło mi stworzyć twarde fundamenty wiedzy, która jest skuteczna w praktyce.

Nie chcę tej wiedzy trzymać tylko dla siebie. Wierzę, że przekazywanie jej dalej pozwoli uniknąć wielu błędów osobom, które chcą doświadczyć prawdziwej metamorfozy. Dlatego właśnie zostałem Trenerem Personalnym. Dziś pracuję z ludźmi, którzy wiedzą czego chcą, z ludźmi pragnącymi zmieniać swoje ciało, zmieniać swoje nastawienie i uczyć się nowego myślenia. Jestem po to, byś mógł/mogła w jak najkrótszym czasie osiągnąć jak najlepsze efekty.


Zaufaj mi, a zobaczysz, że poprawisz jakość swojego życia i poczujesz się dobrze we własnym ciele!


Tak pracuję


Edukacja

2010-2016 – Uniwersytet Warszawski Studia Magisterskie
03.2015 – Seminarium podnoszenia ciężarów (Warszawa)
03.2012 – Europejskie Centrum sportu Kurs Instruktora Kulturystyki i Trenera Personalnego (Warszawa)
03.2012 – Profesjonalny Doradca Suplementacyjny (Warszawa)
05.2011 – Kurs Instruktora TRX (Warszawa)


Przemiana

“Wszyscy musimy mieć jakieś marzenia i nadzieję, że możemy osiągnąć coś więcej niż mamy”

ten cytat towarzyszy mi w codziennej pracy trenera.

Jest w nim wiele prawdy, jeśli chodzi o metamorfozę oraz zmianę swojego ciała. Zmiana ciała zaczyna się od zmiany myślenia – trzeba mieć marzenia i nadzieję, że te marzenia uda się zrealizować.

Zobacz przemianę Karoliny!
Zobacz przemianę Jacka!


Współpraca

Treningi personalne prowadzę w Warszawie. Zapraszam Cię do trenowania w klubach uznających Multisport, a także do klubu CityFit Rondo ONZ (ul.Twarda 18).

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza lub bezpośrednio na kontakt@jansloniewicz.pl, aby poznać szczegóły współpracy i zacząć działać!

Zapraszam Cie również do śledzenia mojego bloga i zapisu do newslettera. Otrzymasz informację o najnowszych wpisach, promocjach, a także dostęp do działu gratisy, skąd pobierzesz min. bezpłatny kalkulator kalorii!

Do zobaczenia na treningu!
Trener Janek.


Kursy dla trenerów

Prócz pracy Trenera Personalnego, zajmuje się prowadzeniem kursów w Akademii Trenerów Personalnych – Health Factory

Przekazuję zdobytą wiedzę ludziom, którzy pragną spełniać się w tym zawodzie. Jeżeli chcesz przyjść do mnie na kurs zajrzyj tu i sprawdź, kiedy odbywa się najbliższy zjazd.