Ból pleców w pracy – najlepsze ćwiczenia [Pobierz Ebook]

Ból pleców w pracy jest jedną z najczęstszych dolegliwości obecnych czasów. Niby doskonale wiesz, że dawka regularnego ruchu byłaby dla Ciebie zbawienna, ale momentami trudno znaleźć na to czas.

Z myślą o osobach takich jak Ty, przygotowałem bezpłatny ebook, który pomoże Ci przezwyciężyć ból pleców, bez wstawania z krzesła!

Przedstawione tam ćwiczenia są proste i możliwe do wykonania dla każdego, nawet w oficjalnym stroju roboczym.

Będziesz zaskoczony jak wysoką skuteczność mają zaproponowane przeze mnie metody ćwiczeń. Już po 2-3 dniach odczujesz znaczną poprawę.


Ból pleców w pracy – jak pobrać ebook?

Aby pobrać ebook z najlepszymi ćwiczeniami na ból pleców w pracy, bez wstawania z krzesła, wystarczy, że podasz swój adres e-mail w poniższym formularzu.

Następnie, automatycznie prześlę do Ciebie link, abyś mógł pobrać materiały (uwaga, czasem wiadomość wpada do folderu „spam” lub „oferty”

Jak korzystać z zestawu ćwiczeń?

Ćwiczenia w ebooku podzielone są na kilka kategorii:

  • Górna część ciała – rozciąganie
  • Dolna część ciała – rozciąganie
  • Ćwiczenia wzmacniające

Na początek, proponuję wybrać 1-2 ćwiczenia z każdej kategorii i wykonać jedno po drugim, zgodnie z zaleceniami.

Pomiędzy ćwiczeniami, możesz zrobić chwilę przerwy, tak by odpocząć oraz spróbować pomyśleć, które mięśnie swojego ciała rozruszałeś.

Za każdym razem zmieniaj ćwiczenia lub dobierz je zgodnie z miejscami bólowymi np. odczuwasz dyskomfort kręgosłupa w odcinku lędźwiowym? Wybierz rozciąganie pośladka oraz skłony tułowia do przodu itp.

Oczywiście trenowania zgodnie z moimi poradami, nie wymaga posiadania sprzętu.

ból-pleców-w-pracy

Ćwiczenia są bardzo proste, a co ważne i nie wymagają specjalnego stroju.Jeżeli masz pytania lubi potrzebujesz skutecznej pomocy trenera personalnego (na żywo, online, w plenerze), napisz do mnie, w zakładce kontakt