Trener Personalny Mokotów

Szukasz trenera personalnego na Mokotowie? Chcesz rozpocząć treningi personalne na Mokotowie pod okiem specjalisty?

Treningi personalne na Mokotowie prowadzimy już od lat, pomagając klientom budować właściwe nawyki treningowe i żywieniowe, a w efekcie doprowadzając ich do wymarzonych sylwetek oraz lepszego zdrowia.

Jeżeli interesuje Cię współpraca z trenerem w obrębie Mokotowa, zobacz co możemy Ci zaoferować.

Trener-Personalny-Mokotów

Trenerzy Personalni na Mokotowie – kim jesteśmy?

Nazywam się Jan Słoniewicz i treningi personalne w Warszawie prowadzę już od prawie dziesięciu lat. Pomogłem wielu osobom zrealizować swoje cele, od najczęstszych takich jak odchudzanie, czy budowa masy mięśniowej, po modelowanie sylwetki, poprawę zdrowia, czy przygotowanie do konkretnych testów, imprez sportowych itp. Regularnie szkolę również nowych trenerów, w ramach autorskich kursów na trenera personalnego.

Chcąc rozszerzać moją filozofię podejścia do treningu i odżywiania, zbudowałem zespół trenerów personalnych, pracujących pod moim nazwiskiem oraz realizujących przygotowane przeze mnie wytyczne.

Decydując się na współpracę, możesz być pewny, że otrzymujesz kompleksową opiekę. Działając jako zespół dobrze znamy swoje kompetencje, stąd też, w zależności od Twojego celu, mogę przypisać do Ciebie właściwego trenera personalnego. Co więcej, w przypadku problemów zdrowotnych, zawsze konsultujemy je z naszym fizjoterapeutą lub wykwalifikowanym trenerem medycznym. Jest również możliwość doboru trenera, w zależności od np. preferencji płci – jeżeli lepiej czujesz się trenując z kobietą, zapewnimy odpowiednią osobę.

trener-personalny-mokotow-2

Trener Personalny Mokotów? Poznaj naszych specjalistów!

Efekty współpracy z trenerem personalnym

Kiedy szukasz trenera personalnego (w tym przypadku na Mokotowie), tak naprawdę nie do końca wiesz, czym należałoby się kierować, tym bardziej, jeżeli żaden ze znajomych, nie ma nikogo do polecenia.

Wybór jest szeroki, jednakże, warto patrzeć na takie elementy jak: czas obecności na rynku, opinie o współpracy, wrażenie z pierwszego kontaktu, czy też efekty klientów. Oczywiście, największe wrażenie robią zawsze „spektakularne metamorfozy, jednakże należy pamiętać, że ludzie mają różne cele i dla części z nich, trening, który umożliwia życie bez np. bólu pleców, czy spięć szyi już jest wielką przemianą.

Poniżej możesz zapoznać się z metamorfozą Bartka – 23 kilogramy, które zrzucił, nie tylko zmieniły jego wygląd fizyczny, ale i mentalność. Dziś jest zupełnie innym człowiekiem, pełnym energii, dynamicznym, dbającym o siebie.

Wszystko zaczęło się od pierwszego kroku – konsultacji z trenerem personalnym, a później zajęliśmy nie realizacją indywidualnej strategii działania.

trenerzy-personalni-mokotow

Spektakularna przemiana Bartka – 23kg, nie tylko fizyczna, ale też mentalna! (więcej przemian tutaj)

Trener Personalny Mokotów – w czym możemy Ci pomóc?

Zajmujemy się przede wszystkim przygotowaniem indywidualnego programu treningowego oraz żywieniowego, pod kątem Twoich celów, biorąc jednocześnie pod uwagę Twoją dotychczasową historię.

Dlatego właśnie pierwszym etapem przed rozpoczęciem współpracy jest spotkanie połączone z próbnym treningiem. Podczas takiej konsultacji szczegółowo analizujemy Twój aktualny styl życia, a także to, co za niego odpowiada, by dobrać najlepsze rozwiązanie.

Aktualnie, największą grupę naszych klientów, stanowią osoby, które potrzebują:

  • Treningu pod kątem redukcji tkanki tłuszczowej
  • Treningu pod kątem poprawy zdrowia (obniżenie poziomu cukru, cholesterolu, poprawa kondycji, usprawnienie pracy serca itp.)
  • Treningu medycznego pod kątem zniwelowania dolegliwości min. kręgosłupa
  • Treningu modelującego sylwetkę
  • Treningu budującego masę mięśniową
  • Treningu pro-zdrowotnego, tutaj chodzi o wypracowanie nawyku regularnej aktywności fizycznej (z czym mają kłopot min. osoby zapracowane), celem uniknięcie problemów z nadwagą, stresem, chorobami w przyszłości

Trener Personalny Mokotów – najczęstsze pytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące współpracy z trenerem personalnym, to najlepiej porozmawiać i zacząć od omówienia Twoich wątpliwości telefonicznie (lub podczas bezpłatnej konsultacji) lub poprzez jeden z popularnych komunikatorów.

Bez skrępowania możesz napisać (np. WhatsApp, Telegram) albo zadzwonić do mnie, na numer: 515259221.

Tymczasem poniżej, przedstawiam kilka najczęstszych pytań, zadawanych, przez osoby poszukujące trenera personalnego na Mokotowie.

Ile kosztuje współpraca z trenerem personalnym?

Każda współpraca z trenerem ma charakter indywidualny, zależy od tego co byś chciał osiągnąć oraz od czasu, jaki będzie potrzebny na realizację celu (w tym ilości spotkań w tygodniu). Decydując się na współprace z nami, zawsze masz w cenie: treningi personalne, plan odżywiania, wsparcie poza treningami, regularną kontrole efektów. Ceny startują od 680 zł.

Gdzie można ćwiczyć na Mokotowie?

Miejsce treningu dobieramy indywidualnie zgodnie z Twoimi preferencjami, możemy trenować na dużej siłowni jak np. Zdrofit lub na mniejszych obiektach, których nie brakuje w obrębie Mokotowa. Ewentualnie, jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca o wysokim standardzie, mogę zaproponować Ci treningu w indywidualnym studio.

Jak zacząć treningi personalne?

Jeżeli chcesz zacząć treningi personalne na Mokotowie, po prostu napisz do mnie wiadomość, a umówimy termin Twojej bezpłatnej konsultacji. Nie musisz się w jakikolwiek sposób przygotowywać, wystarczy zrobić ten pierwszy krok.

Potrzebujesz więcej informacji o tym jak wyglada trening personalny? Zapraszam Cię, do przeczytania artykułów, które poświęciłem temu zagadnieniu: kim jest trener personalny?, na czym polega współpraca z trenerem personalnym?

Bezpłatna konsultacja z trenerem na Mokotowie!

Jeżeli już poświęciłeś czas na wejście w Google i poszukiwanie trenera personalnego na Mokotowie, to serdecznie zapraszam Cię do skorzystania z bezpłatnej konsultacji. Podczas spotkania omówimy Twoje cele oraz założenia, a także poznasz najlepsze rozwiązania, dopasowane do Ciebie.

Wypełnij formularz bezpłatnej konsultacji!