Trener personalny Warszawa 2019

Chcesz znaleźć dobrego trenera personalnego w Warszawie, szukasz osoby, która pomoże Ci efektywnie osiągnąć Twoje cele, chcesz mieć pewność, że jesteś w najlepszych rękach…

Wpisujesz w google hasła: „trener personalny warszawa”, „trening personalny”,, „trener personalny”… i nic nie jest proste! Czujesz zagubienie pośród dziesiątek ofert, nie wiedząc kogo wybrać.

Trening personalny w Warszawie (m.in. w dzielnicach: Bielany, Mokotów, Żoliborz)  prowadzę już prawie 10 lat. Na swojej ścieżce zawodowej spotkałem wiele różnych osób, a każda z nich potrzebowała odpowiednio dobranego systemu treningowego i żywieniowego. W międzyczasie rozwijałem swojego bloga, stworzyłem Akademię prowadzącą kursy na trenera personalnego – Health Factory, a także zbudowałem zespół doświadczonych trenerów osobistych, którzy wspólnie ze mną prowadzą treningi.

trener personalny warszawa opinie

W Internecie znajdziesz dużo pozytywnych opinii na temat mojej pracy, a na blogu wybrane historie sukcesu klientów.

 Wiem jak to jest szukać w Internecie…

Wiesz czego chcesz – chcesz schudnąć, zbudować masę mięśniową, poprawić sylwetkę, polepszyć zdrowie, odzyskać kondycję oraz dobre samopoczucie. Szukasz wsparcia w postaci trenera personalnego, więc przeglądasz dziesiątki ofert i tak naprawdę nie wiesz czym się kierować!

Wyglądem? opiniami podopiecznych? ilością obserwujących na instagramie? Ceną? Może nawet napisałeś/aś kilka wiadomości z zapytaniem, ale to wciąż nie podpowiada Ci jak wybrać dobrego trenera personalnego.

Ostatecznie rezygnujesz, mówiąc sobie – „aaa poradzę sobie samodzielnie” albo „w sumie to mam ważniejsze sprawy, poszukam później” i przekładasz zadbanie o swoje zdrowie oraz wygląd.

Wiesz co? Mam dokładnie tak samo, kiedy szukam czegoś, o czym nie mam bladego pojęcia!

Tak na dobrą sprawę, to w jaki sposób nie mając zupełnie wiedzy o pracy trenera personalnego, możesz wybrać dobrego specjalistę? A przecież decydując się na współpracę, powierzasz komuś swoje zdrowie!

Wszystko co jest związane z treningiem personalnym – ćwiczenia, odżywianie, wsparcie psychologiczne itd., ma bezpośrednie przełożenie na stan Twojego ciała! Może być dla Ciebie katapultą do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, a może być życiowym błędem, który pogrzebie Twoją motywację oraz popsuje zdrowie.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Wszystko co robię, robię z pasji pomagania ludziom.

Są takie zawody, w których trzeba kochać to co się robi, aby móc pracować latami – trener personalny jest przykładem zajęcia, będącym jednocześnie stylem życia.

Czym objawia się moja pasja do treningu personalnego?

Prowadzeniem bloga o treningu, diecie, psychologii.

Nie lubię trzymać wiedzy tylko i wyłącznie dla siebie! Jeżeli moje doświadczenie może się komuś przysłużyć, traktuję to jako motywację oraz nową energię do działania. Poza tym pisanie bloga wymaga ciągłego rozwoju – czytania badań naukowych, przeglądania zagranicznej prasy, chodzenia na warsztaty oraz szkolenia, tak by móc Ci zaserwować wartościowe zagadnienia. Stworzyłem również kilka bezpłatnych narzędzi i treningów, dostępnych dla subskrybentów mojego newslettera.

warszawa trener personalny

W przeciągu ostatnich 3 miesięcy moją stronę odwiedziło ponad 19 tysięcy osób! Głównie byli to czytelnicy bloga i klienci.

Ponad setkom treningów każdego miesiąca.

Zazwyczaj tygodniowo prowadzę ok 40 treningów personalnych, miesięcznie to jest średnio 160 godzin, a rocznie… prawie 2 tysiące treningów!

Nie będzie przesady, jeśli powiem, że mam za sobą tysiące godzin praktyki, w pracy z ludźmi, w formie treningów personalnych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu potrafię skutecznie dobierać oraz wdrażać właściwą metodę treningową oraz podejście do klienta.

Być może sobie pomyślisz – „Wow, to musiały być setki osób!”, a właśnie, że nie. Wielu klientów, mimo osiągnięcia swoich celów, zostaje ze mną na dłużej i współprace po rok, trzy, a nawet pięć lat, nie należą do rzadkości.

Dobrze, ale co Ty osobiście na tym wszystkim zyskujesz?

Zobacz na swoim przykładzie – jeżeli masz coś w czym jesteś naprawdę dobry (praca? hobby?), to ze wszystkim jesteś świetnie obeznany – potrafisz błyskawicznie znaleźć rozwiązania przeciwności lub wiesz gdzie szukać wsparcia, jeśli problem jest nowy lub skomplikowany. Tymczasem, kiedy na Twoje zajęcie popatrzy z zewnątrz ktoś, kto dopiero zaczyna albo nie ma o tym bladego pojęcia – nawet proste rzeczy wydadzą się dla tej osoby czarną magią! Dlatego właśnie jestem przekonany o tym, że dostarczam usługę treningu personalnego najlepszej jakości.

trener personalny w Warszawie

Ludzie! To właśnie oni nadają sens mojej pracy i sprawiają, że mam motywację do działania na wysokich obrotach.

Kompletnym podejściem do klienta.

Nie sprzedaję treningów personalnych.

Oferuję Ci kompletny proces, dzięki któremu w sposób skuteczny oraz trwały osiągniesz swoje założenia.

trener personalny warszawa cityfit

Pierwszym etapem jest określenie Twojego aktualnego trybu życia, zdrowia, aktywności fizycznej itp. W tym miejscu pomagam Ci również dokładnie wyznaczać właściwe cele, czyli podpowiadam czego tak naprawdę chcesz i odkrywam jaka motywacja Tobą kieruje.

Kolejny krok to ustalenie ramowego planu działania, czyli biorąc pod uwagę wszystkie informacje zebrane podczas rozmowy wstępnej, określamy na ile w danej chwili możesz być zaangażowany. Chodzi przede wszystkim o dobranie częstotliwości treningu, a także stosownego programu odżywiania. Bywa tak, że osiągnięcie celu będzie wymagać przeorganizowania życia oraz zmiany dotychczasowych nawyków – nie martw się jednak, zrobimy to tak, aby nowy sposób funkcjonowania został przyjęty przez Ciebie gładko, w pełni zrozumienia oraz wiary w jego słuszność. Innymi słowy – nie zmuszam Cię do niczego, tylko uświadamiam, tak byś samodzielnie podjął właściwy wybór.

Następnie przechodzimy do realizacji programu działań poprzez treningi personalne na siłowni oraz wprowadzanie w życie planu żywieniowego. Treningi są dostosowane do Twojej sprawności i zawsze spersonalizowane pod kątem wyznaczonego celu. Natomiast plan odżywiania nie jest dietą, ponieważ w diecie trzeba się zmuszać, co prędzej czy później spowoduje bunt organizmu wobec wprowadzonych zasad. Moje rozwiązanie będzie po prostu.. Twoim nowym stylem odżywiania – jesz zdrowo, ponieważ czujesz, że To Ci służy i jest dla Ciebie dobre, a nie ze względu na sztuczne zasady.

Po drodze raz na 10-14 dni patrzymy, czy nasze działania przybliżają nas do właściwego celu. W razie potrzeby modyfikuję trening lub plan odżywiania, tak by zawsze były efektywne. Dodatkowo, pomagam Cie się odnaleźć w nowym stylu życia – używając komunikatorów (whats up, messenger, e-mail, telefon), również poza treningami. Trening personalny jest tylko niewielkim wycinkiem tygodnia, więc musisz mieć wsparcie również poza nim. Współpraca to również 30 minutowe sesje, stworzone po to by na bieżąco rozmawiać o Twoim aktualnym podejściu do ćwiczeń, motywacji itp.

Co się dzieje, gdy osiągniesz swój cel? Wiele osób zadaje sobie pytanie: „jak mam utrzymać wypracowane z trenerem efekty?”, wielu trenerów personalnych w swoich ofertach pisze „na koniec przechodzimy do stabilizowania Twojej sylwetki”. Tymczasem moje podejście zakłada, że droga, którą przebywasz od momentu skontaktowania się ze mną, do chwili osiągnięcia sukcesu, jest procesem kształtującym Twoje nowe Ja!
Twoje nowe Ja ma ciało, z którego jest zadowolone oraz doskonale wie jak się odżywiać aby utrzymać je w świetnej kondycji. Dodatkowo naturalnie przychodzi mu uprawianie aktywności fizycznej, która pozwala zachować zdrowie fizyczne, mentalne oraz świetne samopoczucie na lata.

Zrozum, jeżeli przejdziesz całą drogą, ucząc się jak działa Twoje ciało, poznając jego mocne oraz słabe strony, to będziesz je kontrolować.

Dzięki temu, nie musisz się martwić o utrzymanie efektów, ponieważ dbanie o siebie przyjdzie Ci naturalnie. Dotyczy to wszystkich obieranych przez klientów celów min.: szczupłej sylwetki, dużej siły, pokaźnej masy mięśniowej, poprawy zdrowia, usunięcia bólu pleców czy lepszej kondycji.

Trener personalny Warszawa – od kuchni

Chciałbym Ci teraz powiedzieć coś więcej o moich metodach działania. Wiesz już skąd czerpię motywację do pracy oraz jak wygląda proces przemiany. Teraz opowiem Ci coś więcej o szczegółach współpracy.

Zespół trenerów personalnych

Zdradzę Ci tajemnice trenerów personalnych, z której jako klient nie zdajesz sobie zupełnie sprawy!

Dobry trener personalny w Warszawie ( np w dzielnicach jak: Żoliborz, Bielany, Mokotów), bardzo szybko osiąga moment, kiedy jego kalendarz zostaje wypełniony treningami. Tymczasem zadowoleni klienci polecają kolejne osoby, które ostatecznie zostają przyjęte pod skrzydła, więc nierzadko najlepsi trenerzy osobiści spędzają po 10-12 godzin na siłowni.

Taka eksploatacja organizmu kończy się bardzo szybko wypaleniem zawodowym, które ma odbicie na sposobie oraz efektywności prowadzenia zajęć. Jak to wygląda z perspektywy klienta?

Trener coraz mniej angażuje się w zajęcia, wydaje się być zmęczony i ospały, brakuje mu pomysłów, a Ty nie czujesz bijącego od niego ognia oraz energii. Byłem kiedyś w takim punkcie swojej kariery, więc doskonale wiem jak to jest.

Zawsze kierowałem się chęcią pomocy wszystkim, którzy jej potrzebują, jednak mój osobisty czas musiał zostać ograniczony abym mógł prowadzi treningi na właściwym poziomie. Dlatego stworzyłem zespól trenerów personalnych jansloniewicz.pl. Trenerzy, z którymi współpracuję umożliwiają mi skuteczne oraz profesjonalne prowadzenie wszystkich osób, które potrzebują pomocy. Są to doświadczeni specjaliści, działający według moich standardów oraz wytycznych. Wszystko firmuję swoim nazwiskiem, a w tej branży reputacja to podstawa.

Decydując się na współpracę czy to ze mną, czy z moim trenerem, masz gwarancję otrzymania usługi najwyższej jakości – z jednej strony korzystasz z zaprojektowanego przeze mnie procesu Twojej przemiany, a z drugiej masz zawsze zaangażowanego, pełnego energii trenera personalnego.

Jest to unikalne rozwiązanie na warszawskim rynku treningów, gdzie duże doświadczenie łączy się ze świeżymi pokładami energii oraz ogromnym entuzjazmem.

trenerzy personalni warszawa

Trener personalny Warszawa? Zespół jansloniewicz.pl to wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmą się Tobą pod moim czujnym okiem.

 

Przemiany podopiecznych

Ludzie przychodzą do trenerów personalnych aby realizować różne cele. Najczęściej są to oczywiście wyzwania związane ze zmianą ciała, jednakże bywa również, że lepszy wygląd to po zwyczajnie pochodna dbania o zdrowie.

Jakie są najczęstsze potrzeby klientów?

  • Zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz nadprogramowych kilogramów
  • Zbudowanie większej masy mięśniowej
  • Wymodelowanie ciała, zredukowanie celluitu, nadanie skórze sprężystości (głównie u kobiet)
  • Pozbycie się bólu pleców, kręgosłupa, poprawa sylwetki
  • Poprawa zdrowia poprzez regularną aktywność fizyczną
  • Redukcja nagromadzonego w pracy i życiu prywatnym stresu
  • Zrobienie czegoś dla siebie, poświęcenie czasu na rozwijanie swojej osoby
  • Spotkanie się z drugim człowiekiem, rozrywka

Każdy człowiek ma swoją historię i każdy potrzebuję indywidualnego wsparcia. Zawsze podziwiam metamorfozę psychiczną oraz przemianę sposobu myślenia, dzięki której człowiek przechodzi na właściwą drogę oraz trzyma się jej.

Niektóre z historii moich podopiecznych znajdziesz na blogu, jeżeli jesteś zainteresowany tym jak przebiega proces zmiany ciała – zapraszam Cię do poczytania.

metamorfzy trener warszawa

Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku, Ty też możesz go zrobić i rozpocząć proces swojej przemiany.

 

Trener personalny Warszawa – jak zacząć i ile to kosztuje?

Rozpoczęcie współpracy z trenerem personalnym jest bardzo proste.

Na początku nie musisz nic przygotowywać – wystarczy się skontaktować poprzez formularz pisząc np. „Cześć! Jestem zainteresowany współpracą – proszę o kontakt”. W wiadomości zwrotnej otrzymasz konkretne informacje oraz wytyczne co następnie zrobić.

Jakie są średnie koszty współpracy z trenerem?

Średnie, miesięczne koszty współpracy, wahają się pomiędzy 1200, a 1800 zł brutto.

Jest to cena nie za treningi personalne, a za indywidualny proces przemiany, który obejmuje: spotkania na siłowni, plan żywieniowy, wsparcie psychologiczne, kontakt poza treningami.

Do tego należy doliczyć koszt wejścia na siłownię, w granicach 100 zł miesięcznie.

Przy okazji cen często pojawia się pytanie – „to ile czasu potrzebuję na osiągnięcie swojego celu?”. W tym miejscu nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jeżeli ostatnie 10 lat swojego życia spędziłeś bez ruchu, zajadając niezdrowe produkty, bez poszanowania zdrowia, nie oczekuj diametralnych zmian po miesiącu działania. Zazwyczaj okres 3-6 miesięcy pozwala zobaczyć realne efekty, które pozostaną z Tobą na zawsze.

Jak widzisz, wiele kwestii związanych z treningiem personalnym wymaga bezpośredniego omówienia, dlatego zawsze przed rozpoczęciem działań, organizuję bezpłatną konsultację, która pomaga ustalić wstępny plan działania oraz dokładne cele.

kupujesz-treningi-personalne

Nie czekaj już dłużej. Wypełnij formularz i dowiedz się więcej o współpracy z trenerem personalnym w Warszawie.

 

Trener personalny Warszawa – poradnik i najczęstsze pytania

Tak jak wspomniałem wyżej – doskonale rozumiem to, że wiele rzeczy związanych z usługą treningu personalnego może wydać Ci się enigmatyczne.

Dlatego też przygotowałem zestawienie najczęstszych pytań, jednakże zachęcam Cię również do sprawdzenia innych artykułów poruszających temat treningu i trenerów:

Kim jest trener personalny
Czym jest trening personalny – Top 5 cech
Jak zacząć współpracę z trenerem – pytania i odpowiedzi
Szczegóły współpracy z Trenerem Jankiem – oferta

Poniżej porcja najczęstszych pytań:

Czy wystawiam rachunek i fakturę?

Tak jak każdy przedsiębiorca, prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą. Bez problemu wystawiam fakturę, którą możesz (jeżeli również masz firmę), rozliczyć w ramach swojej działalności. Ponieważ prowadzę również działalność szkoleniową, może być to faktura np. za „szkolenie sprzedażowe”, „szkolenie zdrowy kręgosłup w pracy”, „Consulting biznesowy” itp.

Jak wygląda trening personalny w praktyce?

Podczas treningów jestem cały czas obok Ciebie. Pokazuję ćwiczenia, koryguję technikę, dbam o bezpieczeństwo i efektywność naszych działań. Poświęcam w 100% czas dla Ciebie.

Czy muszę już coś umieć, aby zgłosić się do trenera?

Trening personalny pomaga Ci stawiać pierwsze kroki w dbaniu o swoje ciało. Skąd wcześniej miałbyś czerpać praktyczną wiedzę jak to robić? Czy zanim nauczysz się pływać, będziesz próbować samodzielnie? Raczej nie – od razy zgłosisz się do instruktora. Podobnie jest w przypadku treningu personalnego.

Czy treningi personalne są drogie?

Pytanie w rzeczywistości dotyczy tego co jest dla Ciebie ważne. Czasem nie mamy problemu z tym by wydać kilkaset złotych w weekend na imprezę, kupić telefon, czy auto na kredyt, czy po prostu przejeść pieniądze. Tymczasem oszczędzamy na najważniejszym – na zdrowiu. Trening personalny to inwestycja w zdrowie, w lepsze samopoczucie, w wiekszą efektywność, a także w to by kiedyś nie stać w kolejkach do lekarzy. Koszt treningu personalnego, to koszt czasu trenera, a w obliczu tego, że czas jest najcenniejszą rzeczą w życiu, cena treningu personalnego nie jest wygórowana.

Ile razy w tygodniu powinienem trenować?

Najcześciej zalecam od dwóch, do trzech treningów w tygodniu. Taka częstotliwość jest zupełnie wystarczająca do osiągnięcia konkretnych efektów. Oczywiście wszystko zależy również od zaangażowania w proces przemiany poza treningami.

Czy dieta jest niezbędna?

Tak jak wspomniałem wyżej, nie uznaję podejścia związanego z przymuszaniem się do stosowania określonych diet. Osiągnięcie długotrwałego sukcesu wymaga zmiany swoich nawyków, co jest możliwe dzięki planowi odżywiania. Plan odżywiania dostosowuje i układam tak, by był możliwy do wdrożenia w Twojej aktualnej sytuacji życiowej. Zobaczysz, że jego zastosowanie będzie proste.

Co jeśli nie mam czasu na treningi?

Zadaj sobie pytanie – co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne? Praca oraz zarabianie pieniędzy? Jeżeli zrobisz to kosztem zdrowia, nie będziesz miał jak się nimi cieszyć, a być może zgromadzisz ich mniej. Rodzina? Dasz jej od siebie więcej będąc w pełni sprawną osobą, która i w późniejszych latach nie będzie dodatkowym ciężarem. Wolny czas? A jak spedzasz swój wolny czas? Zalegasz oglądając Netflixa, czy co weekend pijesz ze znajomymi? Czy naprawdę dobrze wtedy odpoczywasz? Jak widzisz to nie kwestia czasu tylko wyboru – co jest dla Ciebie istotne.

Podsumowanie

Trener personalny Warszawa – jeżeli dotarłeś już do tego miejsca w tekście, to jestem przekonany, że masz znacznie lepsze rozeznanie na temat treningu personalnego, niż 5 minut temu. Oczywiście, zawsze zapraszam do podjęcia współpracy ze mną – wierzę, że będę w stanie znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Wykorzystaj ten dzień aby zacząć działań – napisz do mnie.