Trener personalny Cityfit Rondo ONZ

Szukasz trenera personalnego w CityFit Rondo ONZ?

W takim razie bardzo miło powitać Cię wśród grona moich (mam nadzieję) przyszłych klientów 🙂

Treningiem personalnym zajmuję się już prawie 10 lat, w tym czasie zdążyłem zdobyć bogate doświadczenie, pomóc wielu osobom, stworzyć akademię prowadzącą kursy na trenera personalnego, założyć zespół trenerów personalnych oraz rozwinąć bloga.

trener personalny cityfit rondo onz

Dołącz do mojej drużyny! Wypełnij formularz bezpłatnej konsultacji.

Jak wygląda współpraca z trenerem personalnym?

Działania z trenerem obejmują kilka obszarów Twojego życia: trening, odżywianie oraz wsparcie w odkryciu właściwej motywacji oraz zmiany swoich nawyków. Tylko całościowe podejście pozwala osiągać stałe efekty, a jeżeli nie miałeś/aś wcześniej do czynienia z trenerem personalnym, to gorąco zachęcam Cię do przeczytania tego artykułu.

Zaczynamy od rozmowy, podczas której określimy dokładnie Twoje cele, czyli co byś chciał/a zrobić ze swoim ciałem, a także kwestie zdrowotne. Jednocześnie opowiem Ci o ramowym planie działania: ustalimy liczbę treningów, sposób odżywiania oraz Twoją prawdziwą motywację do działania itd. Etap przygotowania jest bardzo ważny, ponieważ pozwoli dobrać właściwe metody treningowe.

Później zaczną się regularne treningi personalne, które same w sobie będą stanowić motywację do działania. Każdy trening jest dostosowywany do Twoich możliwości, także nie przejmuj się, jeśli aktualnie nie jesteś w najlepszej formie. Trener jest Twoim wsparciem, nie kimś, kto Cię ocenia.

Zmiana sylwetki wymaga również odpowiedniego planu odżywiania. Nauczę Cię właściwych nawyków żywieniowych, dzięki czemu zapomnisz o typowej diecie, złożonej głównie z nakazów, a poznasz system oparty na świadomych, zdrowych wyborach. Nie wierzę w zmuszanie się do czegoś, ale wierzę, że dzięki moim wskazówką nauczysz się jak jeść prawidłowo.

Zadbamy również o Twoją regularność i konsekwencje. Bez tego nie ma mowy o konkretnych efektach! Pomogę Ci odkryć wewnętrzną motywację, która popchnie Cię do realizacji obranego celu.

cityfitrondoonz

Gotów zmienić swoje ciało w zdrowy i przemyślany sposób? Przyjdź do mnie na bezpłatną konsultację –KLIKNIJ.

Trener personalny Cityfit Rondo ONZ – dlaczego Cityfit?

Cityfit Rondo ONZ to świetnie wyposażona i przystosowana do prowadzenia treningów personalnych siłownia. Znajdziesz tutaj nie tylko nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim odpowiednią przestrzeń do treningów o charakterze zdrowotnym, funkcjonalnym, ze sztangami itp. (recenzja siłowni)

Co ważne – ta siłownia nie ocenia! Nawet jeśli wstydzisz się swojego ciała – bądź spokojny/a, nikt nie będzie się na Ciebie dziwnie patrzeć 🙂 Dodatkowo nie będziesz sam/a, zawsze możesz liczyć na trenerskie wsparcie.


Do zobaczenia na treningu!

Trener Janek