Przemiana z trenerem personalnym – 3 miesiące Ewy

Przemiana z trenerem personalnym – drodzy czytelnicy i obserwatorzy bloga, dawno nie dzieliłem się sukcesami klientów, ale powoli zaczynam nadrabiać zaległości 🙂

Ewa postanowiła zmieniać swoje ciało, jednakże jak napisała w wiadomości do mnie – brakowało jej motywacji, wiedzy oraz regularności aby cele stały się konkretnymi efektami.

Za prowadzenie treningów personalnych odpowiadał Trener Przemek, który współpracuje ze mną, w ramach mojego zespołu trener personalnych (przeczytaj o mojej filozofii).

Trzy miesiące treningów personalnych

Ewa, tak jak większość normalnych osób ma pracę i swoje życie prywatne, więc jeżeli ktoś myśli, że jej życie kręci się wyłącznie wokół treningu oraz diety – jest w błędzie. Oto co udało się uzyskać po trzech miesiącach treningów:

przemiana z trenerem personalnym

Waga: -5,5 kg, Brzuch: -6,5 cm…


metamorfoza z trenerem personalnym

Biust: – 3cm…


cityfit rondo onz przemiana

Pośladek: – 6 cm.

Tak właśnie wygląda zdrowa i odpowiedzialna przemiana, w której na pierwszym miejscu stawiamy wytworzenie odpowiednich nawyków, by wypracowane efekty były trwałe. Ewa skorzystała z mojej filozofii wprowadzania w życie planu żywieniowego, a nie drakońskich diet. Właściwe odżywianie nie było czymś do czego musiała się zmuszać, ale świadomymi wyborami, które akceptowała.

Kupujesz treningi personalne? Kupujesz za mało! – przeczytaj ten artykuł, by zrozumieć na czym polega nowoczesna praca nad sylwetką z trenerem.

Bardzo ważna była również kwestia odpowiednio zaplanowanych treningów personalnych, które powodowały wzrost motywacji oraz aktywnie kształtowały ciało. Trener Przemek postawił w pierwszej kolejności na eliminację bólów odcinka lędźwiowego kręgosłupa oraz kolana, a następnie rozpoczął protokół ćwiczeń dążących do redukcji tkanki tłuszczowej.

W międzyczasie Ewie udało się zrealizować poboczny cel i ukończyć bieg na 5 km, z czasem 24:17 (Przemek jest wielkim fanem biegania, więc wspólnie popracowali nad lepszą techniką).

Jakie są nasze dalsze plany?

Od wykonania zaprezentowanych zdjęć minęło już trochę czasu, a my dalej pracujemy nad jeszcze lepszą sylwetką. Tym razem przy większym udziale ćwiczeń siłowych, tak by podkreślić pożądane kształty oraz zbudować masę mięśniową (Kobiety! nie bójcie się jej), która pomoże spalić tkankę tłuszczową.

Przemiana z trenerem personalnym – podsumowanie

Czas i tak upłynie – bez względu na to, czy coś będziesz robić w kierunku zmiany swojej sylwetki, czy nie. Możesz mówić, że nie masz czasu, że teraz nie jest dobry moment, że masz dużo spraw na głowie, że teraz nie masz kasy, bo szalałeś/aś w weekend itd., ale tymi „usprawiedliwieniami” oszukujesz samego/ą siebie.

Zbyt często skupiamy się na pozornych przeszkodach, uspokajających sumienie, niż na dobrych przykładach, które inspirują i motywują do pracy nad sobą.

Ewa jest takim samym człowiekiem jak Ty! Ma pracę, ma życie prywatne, ma swoje lepsze i gorsze chwile. Nie trenowała 5 razy dziennie, nie jadła 1000 kalorii z samych warzyw, nie robiła nic, co nadwyrężałoby jej silną wolę lub powodowało dodatkowy stres.

Piszę o tym dlatego aby przekazać Ci, że Ty też możesz zmienić swoje ciało. Być może masz w głowie wiele znaków zapytania – dlaczego chcesz to zrobić, co Cię motywuje, jak to zrobić, czy wytrzymasz w swoim postanowieniu… To wszystko można właściwie poukładać i zaplanować skuteczną przemianę, tylko najpierw zrób pierwszy krok…

kupujesz-treningi-personalne

Przyjdź na bezpłatną konsultację – zrób pierwszy krok by zadbać o siebie, swoje zdrowie i wygląd.