Odchudzanie po 40-stce [Film]

Odchudzanie po 40-stce to wyzwanie. Szczególnie, jeśli jesteś kobietą, która dopiero wkroczyła lub już dawno przeszła przez granicę 40 roku życia. Dlaczego Twoje ciało dziś nie przypomina już tego sprzed kilku lat? Dlaczego wszystkie próby odchudzania zdają się nie przynosić efektu?

Dlatego, że zmiany hormonalne zachodzące w kobiecym ciele silnie wpływają na metabolizm i sposób działania organizmu. Jeżeli zrozumiesz jak wpływają na Ciebie te procesy, wtedy będziesz mogła skutecznie schudnąć.

Przed Tobą materiał, dzięki któremu możesz sprawdzić, czy nie popełniasz 5 najczęstszych błędów związanych z odchudzaniem po 40-stce.

Odchudzanie po 40-stce. 5 najczęstszych błędów popełnianych przez kobiet

Czy tak wygląda Twoje życie po 40-stce?

Każda kobieta ma prawo czuć się dobrze w swoim ciele, niezależnie od wieku i sytuacji życiowej.

Rozwijanie kariery zawodowej, sprawowanie opieki nad domem, liczne pasje, to wszystko są bardzo ważne zadania w życiu świadomej kobiety. Jednakże w tym wszystkim często okazuje się, że:

  • „Nie mam czasu na trening”
  • „Jestem zbyt zmęczona by poćwiczyć”
  • „Zapomniałam zjeść śniadania”
  • „Dojadłam resztki po dzieciach”
  • „Byłam już tak zmęczona, że zasnęłam bez kolacji”
  • „Musiałam wypić kilka lampek wina na rozluźnienie”

Czy któreś z tych stwierdzeń jest o Tobie?

Jeśli tak to bardzo możliwe, że odsunęłaś swoje zdrowie na ostatnie miejsce w życiu. I nie – zabiegi kosmetyczne, endermologia, maseczki, diety oczyszczające nie będą skuteczne. To tylko doraźne rozwiązania, które nie przekładają się na długotrwałą poprawę wyglądu oraz samopoczucia.

Dlaczego tak mało dbasz o ten „pojazd” – Twoje ciało, które wiezie Cię przez całe życie i ma jeszcze sporo drogi do pokonania? Bez regularnych ćwiczeń oraz świadomego odżywiania, problemy z utrzymaniem wagi, bólami kręgosłupa, chronicznym zmęczeniem itd, będą tylko przybierać na sile…

Odchudzanie po 40-stce. Od czego zacząć?

Jeżeli chcesz o siebie zadbać, odzyskać szczupłą sylwetkę i znów zmieścić się w ulubione ciuchy, to… nie ma na co czekać!

Nie nie, wcale nie powinnaś zaczynać od diety, ani od intensywnego treningu, tylko od zrozumienia jak działa Twoje ciało po 40-stce!

Przygotowałem obszerny artykuł, z którego dowiesz się więcej:

Jak schudnąć po 40-stce? Poradnik dla kobiet

Dołącz do grupy na facebooku lub…

Stworzyłem specjalną grupę na facebooku, z której dowiesz się więcej na temat Wyzwania 60 dni. Odchudzanie po 40-stce jest prostsze, kiedy robisz to z innymi:

Chcę dołączyć do grupy!

Wypełnij formularz konsultacji

Jeżeli chcesz abym w bezpośredniej rozmowie wyjaśnił Ci jak dokładnie ma wyglądać wyzwanie – po prostu uzupełnij poniższy formularza, a ja skontaktuje się z Tobą!

Formularz wyzwania 60 dni