Trener Personalny Katowice

Treningi personalne w Katowicach, w siłowni Smart Gym, na najwyższym poziomie! Szukasz dobrego trenera personalnego? Chętnie Ci pomogę!

Trener Personalny Katowice – lokalizacja

Treningi personalne są prowadzone w miejscu zapewniającym największy komfort.

Nie wszystkie siłownie w Katowicach spełniają podstawowe wymagania, takie jak: duża ilość niezbędnego sprzętu (hantle, sztangi, maszyny, obciążenia), rozległa przestrzeń do pracy indywidualnej, przyjazna atmosfera.

Dlatego właśnie prowadzę treningi personalne w siłowni Smart Gym Katowice 4 wieże, znajdującej się na ulicy Chorzowskiej 212.

trener smart gym katowice

Najlepsza siłownia w Katowicach do treningów personalnych. Każdy poczuje się tam dobrze – od początkujących, do osób zaawansowanych.

 

Jeżeli jesteś użytkownikiem kart sportowych takich jak np. multisport, fitprofit, oksystem itp., to mam dla Ciebie dobrą wiadomość – Smart Gym je honoruje, więc nie ponosisz dodatkowych kosztów związanych z wejściem.

Dodatkowo siłownia ma świetne promocje dla nowych członków np. karnet miesięczny za 49 zł (więcej informacji).

W czym mogę Ci pomóc?

Jeżeli szukasz trenera personalnego w Katowicach, to znaczy, że potrzebujesz osoby, która pomoże Ci zmienić Twoje ciało.

W czym najczęściej pomagam swoim klientom?

 • W spaleniu zbędnej tkanki tłuszczowej – czyli pozbyciu się brzucha, boczków, tłuszczu z ud, celluitu itp.
 • W zbudowaniu silnych mięśni – czyli wykonywaniu treningu pod kątem beztłuszczowego zwiększenia masy mięśniowej, tak by stworzyć silną, zdrową sylwetkę.
 • W pozbyciu się bólu kręgosłupa – czyli przeciwdziałaniu siedzącemu trybowi życia, pracy przy komputerze itp.
 • W poprawie kondycji oraz wytrzymałości – czyli budowaniu odporności na intensywny wysiłek, co pomoże Ci w bieganiu maratonów, w sportach walki, czy też podbiegnięciu do autobusu.
 • W modelowaniu sylwetki – pomogę podkreślić w Twoim ciele to, co powinno być bardziej zauważane, a zmniejszyć lub zmienić to, z czym czujesz się niekomfortowo 🙂
 • W utrzymaniu zdrowia i sprawności – czyli wzmacniamy Twoje ciało, tak abyś mógł do końca życia cieszyć się wysokim komfortem codziennego funkcjonowania – bez bólów kręgosłupa, mięśni, bez zadyszki, z dobrym samopoczuciem

trener personalny Katowice

Dla kogo są treningi personalne?

Usługa treningu personalnego w Katowicach rozwija się bardzo dynamicznie i staje się coraz powszechniejszym zjawiskiem.

Na co dzień masz swoją pracę, obowiązki, zainteresowania – dlatego trudno jest być jeszcze ekspertem od odchudzania i budowy masy mięśniowej. Trener personalny to osoba, która ma wiedzę na temat treningu, dbania o zdrowie, odżywiania, ćwiczeń korekcyjnych, ćwiczeń rozciągających, metod gubienia tkanki tłuszczowej, metod budowania masy mięśniowej, metod redukowania bólów kręgosłupa itd., dlatego to właśnie on poprowadzi Cie w drodze do obranego celu.

Tak jak fryzjerowi powierzasz swoje włosy, mechanikowi auto, krawcowi ubranie, architektowi plan mieszkania, tak trenerowi swoje ciało, aby dostosował do niego właściwy program treningowo-dietetyczny.

Więcej o roli trenera personalnego – kliknij

Kto korzysta z usług trenera personalnego?

Praktycznie wszyscy!

Pracownicy korporacji, przedsiębiorcy, prawnicy, lekarze, dentyści, sprzedawcy, studenci, księgowi, emeryci… czyli po prostu wszyscy ludzie, którzy chcą dobrze poczuć się w swoim ciele, chcą być szczupli i ładnie wyglądać… ale potrzebują profesjonalnego wsparcia.

Trener personalny Katowice – ile kosztuje?

Trening personalny to składowa całego pakietu usług.

Dobry trener personalny oferuje znacznie więcej niż tylko treningi – kompleksowy program przemiany.

W skład takiego programu wchodzą: treningi personalne na siłowni, indywidualny plan odżywiania (dieta), kontakt poza siłownią, proces przemiany dostosowany do trenującego.

Podczas Twojej przemiany bardzo ważne jest to, co dzieje się poza treningami, które są tylko wycinkiem tygodnia – ja zadbam o Ciebie holistycznie, również kiedy nie ćwiczysz..

Przeczytaj z czego wynika cena treningu – klik!

Podczas wieloletniej praktyki wypracowałem metody, które w skuteczny i bezpieczny sposób pomagają ludziom w poprawie ich zdrowia oraz samopoczucia.

Zdobyte umiejętności przekazuję zespołowi współpracujących ze mną trenerów oraz przyszłym trenerom osobistym (organizuję specjalistyczne szkolenia przygotowując do wykonywania tego zawodu – Akademia Trenerów Personalnych Health Factory).

Współpracując ze mną lub moim zespołem trenerów w Katowicach, masz gwarancję:

 • Treningu dobranego do Twoich potrzeb oraz możliwości.
 • Opieki treningowej oraz dietetycznej.
 • Skutecznego osiągania celu.
 • Wsparcia w motywacji oraz zmianie nawyków.
 • Bezpiecznego treningu.

To ile to kosztuje?

Koszt 4 tygodniowej współpracy waha się w przedziale 600-1800 zł (wystawiam Fv), w zależności od wybranej opcji.

Jak rozpocząć treningi personalne w Smart Gym?

Wspólne działania są zawsze poprzedzone bezpłatną konsultacją (więcej o tym jak zacząć).

Podczas spotkania dokładnie porozmawiamy o Twojej dotychczasowej przygodzie z aktywnością fizyczną oraz odżywianiem i stworzymy wstępny plan działania.

Przedstawię Ci krok po kroku, co dokładnie będziemy robić, ile czasu to zajmie oraz jaki będzie finalny efekt naszych treningów.

Konsultacja nie wymaga szczególnego przygotowania – zarezerwuj sobie ok 30-40 minut.

treningi personalne śródmieście