Jak jeść smart? Zadbaj o zdrowie i dietę z SUPERSONIC Food Powder [Recenzja produktów]

Chcemy jeść zdrowo. Chcemy czuć się dobrze w swoim ciele, mieć dużo energii oraz żyć ze świadomością, że dostarczamy naszemu organizmowi to, co najlepsze. Jednakże często na przeszkodzie stają nam różne obowiązki, przez które cierpimy na chroniczny brak czasu.

Nie wkurza Cię to? Że chcesz w końcu zadbać o dietę, ale kolejny raz w pośpiechu zapychasz się byle czym? Albo po prostu nie masz pomysłu jakie posiłki wpiszą się w Twój styl życia? Mnie wkurza, mimo, że zawodowo zajmuje się dbaniem o zdrowie.

Jest jeszcze jedna strona świadomej diety – mamy potrzebę wyboru produktów oraz rozwiązań, które są ekologiczne, umożliwiając nam dołożenie cegiełki do dbania o środowisko i planetę.

Jak zatem połączyć te 3 elementy układanki – chęć bycia zdrową, pełną energii osobą, dbanie o zbilansowaną, wartościową dietę, a także wybór świadomego, ekologicznego trybu życia? Zapraszam do przeczytania mojej recenzji produktu, który jest odpowiedzią na wszystkie, wymienione wyżej potrzeby: SUPERSONIC Food Powder. Food of the future.

Pełnowartościowe i zbilansowane posiłki, które masz zawsze pod ręką

Mój dzień jest intensywny, a kalendarz wypełniony po brzegi treningami oraz pracą biurową. Bywało, że nie miałem czasu zjeść obiadu, dowożonego przez catering dietetyczny. Frustrowało mnie wyrzucanie posiłków. W przypadkach deficytu czasowego, dobrą przekąską wydawałby się np. baton białkowy, jednak skład takich produktów często odbiega od idealnego (dużo cukru, różne podejrzane substancje). Poza tym 5 minut po zjedzeniu jestem już głodny, a przecież podobny baton może mieć nawet 300-400 kcal!

SUPERSONIC Food Powder używam jako uzupełnienia mojej dziennej diety. Posiłek w formie koktajlu jest szybki do przyrządzenia, a składniki odżywcze zapobiegają łaknieniu, ponieważ organizm ma co wchłaniać (w przypadku batona, po chwili czujesz głód).

Składniki odżywcze prezentują się następująco, w 100g znajdziemy: 38g białka, 29g węglowodanów (bez dodatku cukru), 11g tłuszczu, 7.3g błonnika, 14.7 witamin oraz składników mineralnych, porównując to np do popularnego batona proteinowego GO ON, który ma w 100g: 20g białka, 44g węglowodanów (w tym 33g cukru!), 18g tłuszczu, moje jedzenie w proszku wypada zdecydowanie zdrowiej.

Ze względu na użycie roślinnych składników, koktajle są lekkostrawne, a z drugiej strony sycące (błonnik). Poza potężną dawką składników mineralnych, cenię sobie brak laktozy oraz brak dodatku cukru.

Zbilansowany skład, lekkostrawność, mobilność, łatwość przygotowania, czynią dla mnie z SUPERSONIC Food Powder, prawdziwy „smart food”, który wspiera codzienną dietę.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Czas to pieniądz. Brak czasu i pogoń za zyskiem, tak można podsumować życie przeciętnego dorosłego człowieka. Znam to doskonale z opowieści moich podopiecznych, a często sam doświadczam podobnego stanu. Dla wielu, pożywienie stało się przykrą koniecznością, która odrywa od bieżących zadań. SUPERSONIC Food Powder wychodzi naprzeciw osobom mocno zajętym – oferując posiłek szybki, niedrogi w porównaniu do najczęściej spożywanych „w biegu” dań, a przede wszystkim – zdrowy.

Porcja odżywczego koktajlu kosztuje 8,59 zł i przyrządzisz go w minutę, kiedy zamówienie czegokolwiek z Uber Eats, wyjście na lunch, czy spacer do Żabki, to nie tylko większy wydatek, ale zmarnowany czas. Nie wspominając już o słabym samopoczuciu, jakie niesie za sobą śmieciowe jedzenie.

Wsparcie w treningu

Odżywianie ludzi aktywnych, to kolejny obszar na wykorzystanie smart posiłków. Jak odnosić najlepsze korzyści z treningu siłowego? Spożyć w czasie trwania okna anabolicznego odpowiednią dawkę przyswajalnego białka. Jak zregenerować się po długiej aktywności wytrzymałościowej? Przyjąć porcję odżywczych węglowodanów oraz uzupełnić wypocone minerały.

W moim przypadku, koktajle SUPERSONIC Food Powder sprawdziły się idealnie, znacznie lepiej niż typowy banan oraz odżywka białkowa po treningu. Podobnie jak pisałem wyżej i w tym przypadku, cenię sobie przyswajalność, pijąc koktajl, mam poczucie, że ciało z każdego łyka wyciąga dla siebie same wartościowe substancje.

„Dla mnie taki proszek, to nie jedzenie”

Zamienniki posiłków nie są nowością na rynku i poświęciłem im sporo miejsca w artykule o pełnowartościowych zamiennikach posiłków. Jednym z koronnych argumentów osób, które nie są przekonane do posiłków w formie koktajlów, jest hasło: „przecież taki sztuczny proszek to nie jedzenie, już wolę zjeść coś normalnego!”.

Zazwyczaj zadaję wtedy pytanie: „A kiedy ostatnio zjadłeś coś normalnego i zdrowego? Kiedy sam przygotowałeś sobie pełnowartościowy posiłek?”. Czy dla Ciebie normalny oraz zdrowy sposób żywienia, to: omijanie śniadań? kupowanie drożdżówek w biegu do pracy? zamawianie fast-foodów lub chodzenie na tłuste lunche? a może kupne kanapki, po których czujesz, że Twój brzuch przypomina balon? nie mówiąc już o ciągłym podjadaniu różnych przekąsek.

Do czego zmierzam? Zaprzestań życia w iluzji – najprawdopodobniej Twoja dieta i styl odżywiania już dawno rozminęły się z tym, co podświadomie uważasz za zdrowe. Przeanalizuj dokładnie swój sposób jedzenia, a okaże się, że wprowadzenie do menu koktajli w proszku, jest jedyną szansą na dokonanie jakiejkolwiek pozytywnej zmiany, biorąc pod uwagę Twój intensywny tryb życia.

„Ten proszek” jest pełnowartościowym, bogatym w składniki odżywcze produktem, który dodatkowo jest w 100% ekologiczny, ponieważ nie ma w nim śladu GMO, czy innych sztucznych substancji.

Dlaczego wybrałem i polecam SUPERSONIC Food Powder? Podsumowanie

Rynek zamienników posiłków rozwija się bardzo dynamicznie, stając się coraz popularniejszą formą wsparcia codziennej diety. Jedzenie w formie koktajlu, to już nie jest „chemiczny proszek”, tylko pełnoprawny posiłek, dzięki któremu dostarczasz organizmowi odżywczą dawkę makro- i mikro- elementów.

SUPERSONIC Food Powder jest „smart posiłkiem”, który wyróżnia się na rynku bardzo dobrej jakości składem – brak GMO, cukru, czy kiepskiej jakości słodzików, jak np. maltitol, czyni produkt dobrze przyswajalną dla organizmu mieszanką. Osobiście korzystam z niego regularnie.

Jeżeli również chcesz dołączyć i przetestować zamiennik posiłku od Supersonic food w swojej diecie, to skorzystaj z kodu rabatowego „trenerjanek” i odbierz 10% zniżki na swoje zamówienie – zamów SUPERSONIC Food Powder.