O mnie

Cześć! Mam na imię Przemek, a moja przygoda ze sportem zaczęła się od gry w piłkę nożną. Przez 7 sezonów grałem w I i II-go ligowych zespołach, a dziś kontynuuję tę przygodę amatorsko. Na każdym etapie piłkarskiej kariery czułem potrzebę przekazywania młodszym adeptom wiedzy, którą otrzymywałem od swoich trenerów. Stąd też wybrałem studia Wychowania Fizycznego, gdzie ukończyłem również kursy instruktora piłki nożnej i instruktora siłowni.  Doświadczenie profesjonalnej gry w piłkę oraz zdobyte wykształcenie dały mi solidne podstawy do pracy w charakterze trenera.

Mimo piłkarskiej przeszłości, najbliżej jest mi do współpracy z ludźmi takimi jak Ty. Ludźmi, którzy mają swoją pracę, swoje rodziny, jak również inne zainteresowania, a aktywność fizyczna jest dla nich sposobem na lepsze zdrowie, dobre samopoczucie oraz atrakcyjny wygląd. Bardzo cenię sobie atmosferę na treningu, trening to czas dla Ciebie abyś mógł oderwać się od codziennych zajęć i zrobić coś dla siebie. Specjalizuję się w treningu zdrowotnym oraz kształtującym sylwetkę. Mogę również przygotować Cię do pół-maratonu lub innego biegu – bo to właśnie bieganiu poświęcam każdą swoją wolną chwilę. Zapraszam do wspólnego treningu!

Umów konsultację!

Podstawą każdej zmiany jest zrobienie pierwszego kroku w kierunku tego, co wydaje Ci się trudne


Tak pracuję


Edukacja

Studia:
– 2008 – 2011 POLITECHNIKA OPOLSKA, WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I FIZJOTERAPII. Kierunek – Wychowanie Fizyczne
– Instruktor piłki nożnej (Politechnika Opolska)
– Instruktor siłowni (Politechnika Opolska)
– 2013-2015 WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA I ADMINISTRACJI W OPOLU
Kierunek – Zarządzanie, Specjalizacja – Marketing sportowy

Kursy specjalizacyjne:
– Listopad 2018 – Styczeń 2019: Trener przygotowania motorycznego (lvl. I, II, III – SCEC)
– styczeń 2018, POLSKI INSTYTUT FIZJOTERAPII I SPORTU W WARSZAWIE:
Kurs trenera przygotowania motorycznego sportowców
– Grudzień 2016, AKADEMIA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W WARSZAWIE: Kurs trenera personalnego

Referencje

Moje sukcesy

Zobacz jak pomogłem zwyczajnym ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele!

Przemysław Bella trener personalny
Przemysław Bella trener personalny
Przemysław Bella trener personalny
Przemysław Bella trener personalny
trener personalny dla wegan

Współpraca

Treningi personalne prowadzę w Warszawie. Zapraszam Cię do trenowania w klubach: Zdrofit Metro Dworzec Gdański (ul. Infalncka 4c), Zdrofit Mokotów (Al. Wilanowska 361), Kluby Zdrofit w Śródmieściu, a także Cityfit Rondo ONZ.

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza lub bezpośrednio na kontakt@jansloniewicz.pl, aby poznać szczegóły współpracy i zacząć działać!

Zapraszam Cie również do śledzenia mojego bloga i zapisu do newslettera. Otrzymasz informację o najnowszych wpisach, promocjach, a także dostęp do działu gratisy, skąd pobierzesz min. bezpłatny kalkulator kalorii!

Do zobaczenia na treningu!
Trener Przemek.