Trener Personalny Śródmieście.

Treningi personalne w śródmieściu Warszawy na najwyższym poziomie! Szukasz trenera personalnego i siłowni w centrum miasta? Jestem tu aby ci pomóc!

Trener Personalny Śródmieście – lokalizacja

Miejsce prowadzenia treningów personalnych dobieram tak, abyś mógł cieszyć się jak największym komfortem.

Nie wszystkie kluby spełniają podstawowe wymagania takie jak: odpowiednia przestrzeń do pracy, duża ilość wolnych ciężarów (sztangi, sztangielki, obciążenia), nowoczesne maszyny, sprzyjająca atmosfera.

Głównym miejscem prowadzenia treningów jest siłownia Cityfit Rondo ONZ, położna tuż obok metra Rondo ONZ, przy ulicy Twardej 18.

trener personalny srodmiescie

Kliknij i przeczytaj recenzję klubu Cityfit Rondo ONZ!

Mam również dobrą wiadomość dla użytkowników kart sportowych takich jak np. multisport, fitprofit, beactive itp, mój zespół trenerów (sprawdź ofertę) działa również w klubach sieci Zdrofit. Możemy pracować np. w Zdrofit Dw. Gdański Zdrofit Krucza, czy Zdrofit Rondo Jazdy Polskiej.

W czym mogę Ci pomóc?

Jeżeli szukasz trenera personalnego w śródmieściu, to znaczy, że potrzebujesz kogoś kto pomoże przejść Ci drogę do lepszego samopoczucia i zdrowia.

Najczęściej pomagam klientom w:

 • Redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej – czyli pozbyciu się brzucha, boczków, tłuszczu z ud itp.
 • Budowie masy mięśniowej – czyli wykonywaniu ćwiczeń pod kątem rozrostu mięśni, tak by stworzyć silną, zdrową sylwetkę.
 • Pozbyciu się bólu kręgosłupa – czyli przeciwdziałamy skutkom siedzącego trybu życia i pracy.
 • Poprawie kondycji i wytrzymałości – czyli zbudujemy żelazne płuca, które przydadzą Ci się w bieganiu, sportach walki, czy po prostu dziennych aktywnościach.
 • Modelowaniu sylwetki – czyli pomagam podkreślić to, co powinno być wydatne, a zmniejszyć to, co przeszkadza 🙂
 • Utrzymaniu zdrowia i sprawności – czyli pracujemy nad tym abyś jak najdłużej mógł cieszyć się swoim ciałem, bez bólu stawów, mięśni, bez zadyszki i bez złego samopoczucia.
 • trener osobisty srodmiescie

  Napisz do mnie wiadomość i umów się na bezpłatną konsultację w śródmieściu!

  Dla kogo są treningi personalne?

  Usługa trenera personalnego to coraz powszechniejsze zjawisko, w dobie rozwoju branży fitness.

  Jeżeli nie masz wiedzy na temat treningu, zdrowia, odżywiania, ćwiczeń korekcyjnych, ćwiczeń rozciągających, metod gubienia tkanki tłuszczowej, metod budowania masy mięśniowej, metod redukowania bólów kręgosłupa, to logiczne, że chciałbyś aby ktoś poprowadził Cię w drodze do obranego celu.

  Tak jak fryzjerowi powierzasz swoje włosy, mechanikowi auto, krawcowi ubranie, architektowi plan mieszkania, tak trenerowi swoje ciało, aby dostosował do niego właściwy program treningowo-dietetyczny.

  Więcej o roli trenera personalnego – kliknij

  Dlatego z treningów personalnych korzystają praktycznie wszyscy!

  Pracownicy korporacji, przedsiębiorcy, prawnicy, lekarze, dentyści, sprzedawcy, studenci, księgowi, emeryci… każda grupa zawodowa i wiekowa potrzebuje profesjonalnego wsparcia w dążeniu do wymarzonego ciała.

  Ile kosztuje trener personalny w śródmieściu?

  Ceny treningów są zróżnicowane – zależą przede wszystkim od umiejętności trenera.

  Przeczytaj z czego wynika cena treningu – klik!

  Podczas swojej wieloletniej praktyki wypracowałem metody, które w skuteczny i bezpieczny sposób pomagają ludziom w poprawie ich zdrowia oraz samopoczucia.

  Zdobyte umiejętności przekazuję zespołowi współpracujących ze mną trenerów oraz przyszłym trenerom osobistym (organizuję specjalistyczne szkolenia przygotowując do wykonywania tego zawodu).

  Współpracując ze mną lub moim zespołem, masz gwarancję:

  • Treningu dobranego do Twoich potrzeb oraz możliwości.
  • Opieki treningowej oraz dietetycznej.
  • Skutecznego osiągania celu.
  • Wsparcia w motywacji oraz zmianie nawyków.
  • Bezpiecznego treningu.

  To ile to kosztuje? W zależności od dobranego pakietu ćwiczeń, koszt pojedynczych zajęć (60 min) kształtuje się na poziomie 140-160 zł.

  Jak rozpocząć współpracę?

  Wspólne działania zaczynamy zawsze od umówienia bezpłatnej konsultacji (więcej o tym jak zacząć).

  Podczas spotkania omówimy dokładnie Twoją dotychczasową przygodę z aktywnością oraz odżywianiem i stworzymy wstępny plan działania. Powiem Ci dokładnie co należy zrobić, ile czasu trzeba będzie pracować oraz jak możesz zmienić swoje ciało.

  Konsultacja nie wymaga szczególnego przygotowania – zarezerwuj sobie ok 30-40 minut.

  treningi personalne srodmiescie

  Zrób pierwszy krok – napisz wiadomość!