Co to jest Sundose? Odbierz kod rabatowy

O co chodzi z Sundose? Dla kogo jest Sundose? Na czym polega jego przewaga w stosunku do zwykłych suplementów diety?

Jeżeli szukasz optymalnego zestawu witamin oraz składników, które: poprawią Twoje zdrowie, zwiększą Twoją produktywność, polepszą wyniki sportowe, zmniejszą zmęczenie – warto abyś zainteresował się tematem Sundose.

Powołaj się na mnie i odbierz kod rabatowy -50zł Więcej info poniżej!

Jak zainteresowałem się Sundose?

Kwestia przyjmowania suplementów diety oraz witamin zawsze budziła kontrowersje.

Osobiście jestem w obozie osób uważających, że spożywane przez nas produkty spożywcze, ze względu na sposób przetwarzania, nie dostarczają tyle substancji odżywczych ile teoretycznie powinny. Dodatkowo intensywny tryb życia, czyli: chroniczny stres, uprawianie sportu, ciągły brak czasu, sprawiają, że nasz organizm potrzebuje wsparcia.

Ze względu na intensywny sposób pracy szukałem rozwiązania, które: będzie dopasowane do mnie oraz ograniczy ilość łykanych tabletek.

kod rabatowy sundose

Witaminy, minerały, probiotyki dostosowane do moich potrzeb i zamknięte w jednej saszetce – to mnie przekonało.

Co to jest Sundose?

Sundose jest suplementem diety dopasowanym do rzeczywistych potrzeb organizmu.

Na podstawie badań krwi oraz obszernego wywiadu zostaje przygotowany indywidualny zestaw składników, który ma pomóc Ci lepiej funkcjonować. Wszystko znajduje się w jednej saszetce, którą wystarczy rozpuścić w szklance wody i wypić.

Każdy organizm funkcjonuje inaczej, stąd też ogólne zalecenia co do przyjmowania suplementów (podawane przez producentów na opakowaniach) wielokrotnie są zupełnie nietrafione.

Zwróć uwagę na etykiety produktów spożywczych – każdy z nich zawiera informację o sugerowanej porcji, w odniesieniu do RWS (referencyjna wartość spożycia dla osoby dorosłej), tylko co tak naprawdę z tego wynika, skoro większość populacji ma różne zapotrzebowanie? Przykładowo, osoba ćwicząca trzy razy w tygodniu, dziennie powinna zjeść 4 porcje danego produktu, a tymczasem ktoś prowadzący siedzący tryb życia – tylko 2 porcje.

Tak samo jest z suplementami diety, kupując różne opakowania tabletek, tak naprawdę grasz w ruletkę i nie masz pewności, że coś faktycznie Ci pomoże. Tymczasem skład Sundose jest spersonalizowany, jak również konsultowany z dietetykiem oraz lekarzem.

co to jest sundose

Ponad 70% Polaków regularnie przyjmuje suplementy diety. Jednak tylko 17% konsultuje to z lekarzem! W kwestii zdrowia, warto oddać się w ręce specjalistów. (1)

Komu przyda się Sundose?

Pytanie „komu przyda się Sundose”, można zestawić na równi z pytaniem – dlaczego przyjmujemy suplementy diety.

Chcemy czuć się lepiej, zdrowiej, chcemy być bardziej produktywni w pracy, chcemy mieć lepszą sylwetkę, chcemy efektywniej trenować, chcemy być odporni na choroby itp.

Wiele osób zapomina o tym, że suplementy są wyłącznie dodatkiem do odpowiedniego stylu odżywiania i nie powinny stanowić podstawy codziennej diety. Jednakże, z drugiej strony mogę realnie wpłynąć na nasze samopoczucie oraz funkcjonowanie.

co to jest sundose 2

Bierzemy suplementy, ponieważ chcemy sobie pomóc i zwyczajnie czuć się dobrze. Dlaczego zatem nie mając odpowiedniej wiedzy, sami decydujemy o tym co przyjmujemy? (1)

Trenujesz na siłowni? Ciągle chorujesz? Masz kłopot ze zrzuceniem kilogramów? Twoja praca jest stresująca? Ciągle chodzisz zmęczony i niewyspany? Chcesz poprawić pamięć? Chcesz lepiej widzieć? Chcesz ograniczyć skutki alergii?Odpowiednia suplementacja może Ci pomóc – mówię to na własnym przykładzie.

Sundose – odbierz kod rabatowy

Dzięki uprzejmości Sundose, mam możliwość podarowania moim czytelnikom kodu rabatowego na pierwsze, 30-sto dniowe zamówienie.

Ty otrzymujesz spersonalizowany suplement oraz 50 zł rabatu, a ja mogę rozwijać dalej blog.

Co należy zrobić? Wystarczy kliknąć w poniższą grafikę i podać napisany na niej kod:

kod rabatowy sundose

Kliknij i odbierz 50zł rabatu na spersonalizowane suplementy Sundose.


A już niebawem opublikuję moją osobistą opinię po 30 dniach stosowania Sundose.

Jeżeli spodobał Ci się artykuł – co to jest Sundose i chcesz być na bieżąco z kolejnymi publikacjami, dołącz do newslettera – kliknij tutaj!

Bibliografia – „Co to jest Sundose? Odbierz kod rabatowy”:
1. S&W Research, Polacy a suplementy diety. Raport badawczy, 2017. Link.