Jak zacząć na siłowni – Warsztaty 24-25.03 Warszawa

Chcesz zacząć trening na siłowni? Nie wiesz co robić aby skutecznie budować masę mięśniową lub modelować swoją sylwetkę?

Boisz się kontuzji? Boisz się, że zmarnujesz czas na nieefektywne ćwiczenia?

Chcesz poznać swoje ciało? Popracować nad właściwą postawą? Nauczyć się ćwiczeń wielostawowych i ułożyć własny plan treningowy?

Teraz jest ku temu doskonała okazja!

Wraz z moim serdecznym kolegą, świetnym trenerem oraz fizjoterapętą – Tomkiem Rymanowskim organizujemy praktyczne warsztaty, które przygotują Cię do treningu na siłowni!


Jako doświadczeni wykładowcy w Fit-Academy, a także trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiemy z jakimi problemami i błędami borykają się osoby, które chcą ćwiczyć na siłowni.

Mamy świadomość, ze rozpoczęcie regularnego treningu to nie jest prosta sprawa.

Zewsząd płyną sprzeczne informacje o tym jakie ćwiczenia wykonywać, jaka powinna być prawidłowa technika, ile serii, jaki ciężar, czy robić cardio itp.. – w tym wszystkim łatwo się pogubić!

Warsztaty dadzą Ci doskonały fundament pod samodzielne działanie na siłowni. Rozwiejemy Twoje wątpliwości, a Ty uzyskasz wiedzę oraz praktykę, z którą będzie jak z jazdą na rowerze – już nigdy jej nie zapomnisz.


Kiedy?

24-25.03, w godzinach 12-18 i 10-18

Gdzie?

Klub Fintness Wellness&SPA PR1ME w Warszawie, ul. Grzybowska 24 w budynku hotelu Radisson Blue. Link do klubu.

Ile to kosztuje?

Płatność do 19.03 – 399 zł

Płatność po 19.03 lub na miejscu – 499 zł

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz na dole strony.Przewidujemy 20 miejsc!

Czego się nauczysz?

– Utrzymania prawidłowej sylwetki ciała (jak walczyć z zaokrąglonymi plecami, wypiętym brzuchem, bólami kolan, kręgosłupa, jak wzmocnić core, jak się stabilizować itp)

– Przygotowania ciała do treningu (poznasz metody rozgrzewki, rolowania oraz jak mobilizować stawy)

– Bezpiecznego wykonywania podstawowych ćwiczeń wielostawowych: przysiad, martwy ciąg, wyciskanie sztangi leżąc, wyciskanie sztangi nad głowę, wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia. Jak zrozumiesz te ćwiczenia to zrozumiesz wszystkie inne. Będziemy analizować i poprawiać Wasze błędy 🙂

– Układania planu treningowego (jak dobierać ćwiczenia, liczbę powtórzeń, przerwy odpoczynkowe, ilość cardio w zależności od wyznaczonych celów)

Prowadzący

Jan Słoniewicz – trener personalny, szkoleniowiec, od 6 lat aktywnie prowadzi treningi i pomaga ludziom zmieniać ich sylwetki. Prowadzi także bloga, gdzie dzieli się swoją wiedzą i efektami pracy: www.jansloniewicz.pl
Pracując jako szkoleniowiec, przygotował dziesiątki przyszłych trenerów personalnych do pracy w zawodzie. Dzięki dużemu doświadczeniu i praktyce potrafi skutecznie przekazywać wiedzę. Więcej o mnie.

Tomasz Rymanowski – fizjoterapeuta, trener personalny, szkoleniowiec, założyciel www.rymanowski.net. Od wielu lat w branży – pomaga ludziom w usprawnieniu ich ciał, naprawia nieprawidłowe postawy ciała, przynosi ukojenie spiętym mięśniom. Również prowadzi treningi personalne, łącząc wiedzę fizjoterapeutyczną z praktyką na siłowni. Umiejętność przekazywania wiedzy rozwijał podczas prowadzenia kursów na trenera personalnego – spod jego skrzydeł wyszło już wielu dobrych trenerów.

Formularz Zapisów