Kurs na trenera personalnego w Warszawie

Jak zostać trenerem personalnym? Jakie uprawnienia i certyfikaty są potrzebne? Jak rozpocząć pracę jako trener w klubie? Jak wybrać najlepszy kurs? Ile powinien kosztować taki kurs?

Kiedy lata temu szukałem odpowiedniego szkolenia, które pozwoliłoby mi pracować jako trener personalny, również zadawałem sobie podobne pytania.

Dziś każdemu, kto chciałby zostać trenerem personalnym i rozwijać się w tym kierunku polecam Akademię Trenerów Personalnych Health Factory

Otrzymaj 100 zł rabatu!

Jako współtwórca Health Factory, osobiście odpowiadam za jakość kursów. Więcej o nas – kliknij tutaj.Moja Misja

Akademię tworzyłem z myślą zapewnienia kursantom wiedzy, która jest rzeczywistą odpowiedzią na potrzeby klienta komercyjnego. Stąd też hasłem przewodnim Health Factory jest zdanie: „Kursy od trenerów dla trenerów”.

Nasz program to nie akademickie wkuwanie regułek, tylko zajęcia w formie warsztatowej, gdzie uczymy się praktycznego podejścia do różnych zagadnień.

Czytaj artykuł do końca i dowiedz się jak otrzymać specjalny rabat!

Czym wyróżnia się program kursu?

Przede wszystkim odpowiednim podejściem do klienta.

Zależy mi na tym aby przyszli trenerzy wiedzieli jak radzić sobie z konsekwencjami skrzyżowania górnego, skrzyżowania dolnego, głową pochyloną w przód, dysbalansem mięśniowym i innymi szeroko pojętymi wadami postawy.

Bez przepracowania problemów, które w mniejszym lub większym stopniu dotyczą każdego początkującego (i nie tylko!), nie ma mowy o efektywnym treningu w kierunku budowania masy mięśniowej, redukowania tkanki tłuszczowej czy też modelowaniu sylwetki.

Nauka umiejętności przekazywania wiedzy to nasza mocna strona – zobacz opis kursu

Unikalna formuła kursu

Trening personalny to przede wszystkim współpraca między trenerem, a podopiecznym.

Dlatego w Health Factory uczymy nie tylko prawidłowych technik wykonywania ćwiczeń, ale również skutecznych metod komunikacji.

Chcemy abyś potrafił trafić do każdego klienta ze swoją wiedzą oraz potrafił mu ją odpowiednio przekazać.

W naszych kameralnych, 15 osobowych grupach będziesz miał okazję przećwiczyć wszystkie te umiejętności na swoich kolegach i koleżankach.

Uczymy jak zarabiać

Health Factory tworzą ludzie, którzy sami żyją z prowadzenia treningów personalnych i zgromadzili dużą liczbę klientów.

Dzięki doświadczeniu wypracowaliśmy sposoby, które pomogą Ci zacząć samodzielnie utrzymywać się z tego zawodu.

W końcu kto może Cię najlepiej nauczyć jak zarabiać będąc trenerem personalnym, niż ludzie, którzy faktycznie się z tego utrzymują?

Rabat dla moich czytelników!

Jeżeli chcesz dołączyć do mojego kursu na trenera personalnego i zdobyć nie tylko certyfikat oraz oficjalne uprawnienia, ale również wszystkie niezbędne umiejętności to mam dla Ciebie specjalny rabat!

Najpierw sprawdź najbliższe terminy kursu klikając tutaj.

Następnie dołącz do mojego newslettera, a na Twój e-mail przyjdzie wiadomość z hasłem, dzięki któremu otrzymasz 100 zł rabatu!

Nie zapomnij podać hasła podczas zapisu na kurs.Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z kursem, bez wachania napisz do mnie.

Do zobaczenia!

Trener Janek 🙂