Trening personalny to idealny pomysł na prezent!

Jak wybrać oryginalny prezent dla mężczyzny? Jak zaskoczyć swoją partnerkę niezwykłym podarunkiem? Co sprezentować parze aby zadowolić obydwoje?

Zachęcam Cię do podarowania drugiej osobie wyjątkowego prezentu – skrojonego na miarę i indywidualnego pod każdym względem – treningu personalnego.

 

Nie najtańszy prezent.

Przyznaję, że zajęcia z trenerem personalnym nie należą do budżetowych podarunków. Na pewno istnieje wiele poradników, które podpowiadają jak znaleźć ciekawy prezent w dobrej cenie.

Jednakże, jeżeli chcesz aby najbliższe Święta były dla drugiej osoby naprawdę niezapomniane to dobrze trafiłeś…

Prezent w formie vouchera na kilka zajęć z trenerem to:

 • Gwarancja totalnego zaskoczenia – taki podarunek nie należy do „oklepanych”.
 • Gwarancja, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo – trening personalny jest zawsze zindywidualizowany i dostosowany do potrzeb oraz poziomu zaawansowania klienta.
 • Sprezentowanie bliskiej Ci osobie szansy na lepsze zdrowie, sprawność, atrakcyjniejszy wygląd oraz świetne samopoczucie.
 • Faktyczne zainwestowanie pieniędzy w drugą osobę, a nie w kolejne zbędne przedmioty.
 • Trwałe zmotywowanie do uprawiania aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania (moje vouchery są kompleksowe!)
 • Trafiony prezent! Nie musisz się obawiać niezadowolenia z otrzymanego podarunku – pozytywne zaskoczenie i nutka ekscytacji zapewnią unikalne emocje podczas jego odpakowywania. O resztę nie musisz się martwić, osobiście zadbam aby zajęcia przyniosły satysfakcję, radość oraz dużo wdzięczności w Twoim kierunku (za taki świetny pomysł).

Spraw, aby bliska Ci osoba poczuła się wyjątkowo. Podaruj jej niezapomniane emocje i trafiony prezent.

Trening personalny to idealny pomysł na prezent – dla kogo?

Tak jak pisywałem już wielokrotnie, trener osobisty stosuje różne techniki współpracy w zależności od danej osoby. Dlatego korzyści ze wspólnego działania odniesie zarówno osoba początkująca jak również aktywnie trenująca (nie tylko na siłowni).

Przechodząc do konkretów – komu sprawisz ogromną radość, dzięki treningom personalnym?

 • Osobom, które planują od nowego roku kolejny raz „brać się za siebie” i zmieniać swoje ciało. Możesz sprawić, że tym razem ich działania będą efektywne, a zapał oraz motywacja nie znikną wraz z końcem stycznia.
 • Bliskim, którzy powinni zacząć się ruszać (szczególnie osoby starsze, w średnim wieku, dużo siedzące w pracy), ale wiecznie narzekają na brak czas. Nie pozwól aby choroby cywilizacyjne odebrały im radość z życia – ból pleców, szyi, brak energii, kondycji, otyłość brzuszna, słabe wyniki badań krwi prowadzą do poważnych konsekewncji zdrowotnych. Voucher z treningami personalnymi na pewno zmotywuje do znalezienia czasu na zadbanie o siebie.
 • Wszystkim tym, którzy już aktywnie ćwiczą – zajęcia z trenerem przeniosą ich trening na wyższy poziom. Bez ciągłego doskonalenia techniki nie wykorzystają w pełni swojego potencjału.
 • Każdemu kto chce rozpocząć przygodę z siłownią oraz zdrowym trybem życia – bez pomocy trenera łatwo o kontuzję, nieefektywny trening oraz szybki spadek motywacji. Kupując w prezencie voucher, masz pewność, że młody adept (lub adeptka) siłowni zostanie odpowiednio wprowadzony w jej świat.
 • Trening personalny również idealny pomysł na prezent dla par – wspólny trening to nie tylko dbanie o zdrowie, ale również okazja do poznania się w nowych warunkach i zaciśnięcie więzi.
 •  

  Jak kupić voucher treningowy?

  Niestety kalendarz trenerski nie jest z gumy, dlatego liczba voucherów prezentowych jest mocno ograniczona.

  Przygotowałem po kilka sztuk z pakietami 5,10 i 15 treningów personalnych.

  Napisz do mnie wiadomość, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności voucherów.

   

  KLIKIJ TUTAJ!