Trenerka Personalna Warszawa - Anna Kaliszuk

Anna Kaliszuk Trenerka Personalna Warszawa

Cześć!

Nazywam się Ania Kaliszuk i prowadzę indywidualne treningi personalne w Warszawie, w klubach sieci CityFit (przede wszystkim CityFit Rondo ONZ i CityFit Rondo Wiatraczna).

W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na przywróceniu moim klientom odpowiedniego, życiowego balansu. Wierzę, że dzięki dopasowanemu treningowi i odpowiedniemu odżywianiu, można osiągnąć zdrowe oraz sprawne ciało.
Mam mnóstwo energii i potrafię nią zarażać podczas treningów. Podopieczni cenią sobie również moją umiejętność analitycznego myślenia, dzięki której wychwytuję nawet najdrobniejsze błędy (z wykształcenia jestem inżynierem).

Od kilku lat przeprowadzam rewolucję w swoim życiu – staram się żyć w symbiozie z naturą. Jestem weganką, interesuję się etycznym handlem, wprowadzam zasady minimalizmu i zero waste. Stąd min. pojawiła się chęć pomocy innym – zmieniłam swoje ciało dzięki czemu, czuję, że mam mnóstwo energii i chcę ją przekazać podczas treningów personalnych.

Trenując ze mną otrzymasz profesjonalną pomoc w dojściu do swoich celów.

Kiedy zaczynamy? 🙂

trenerka-personalna-warszawa

Umów spotkanie!

Umów bezpłatną konsultację z treningiem próbnym!

Jeżeli szukasz trenerki personalnej w Warszawie (Centrum, Praga Południe) lub chciałbyś ćwiczyć w Cityfit Rondo ONZ lub Rondo Wiatraczna, to zapraszam Cię do umówienia próbnego spotkania.

Jeśli wcześniej nigdy nie ćwiczyłeś/aś z trenerką personalną, jeśli nie wiesz jak to wygląda w praktyce, jeśli też nie do końca wiesz jak możesz osiągnąć swoje cele i czy starczy Ci na to motywacji oraz czasu… takie spotkanie rozwiąże wszystkie Twoje wątpliwości.

Podczas konsultacji dokładnie prześledzimy Twój styl życia oraz określimy strategię działania, dopasowaną do Ciebie.
Natomiast trening próbny pomoże nam zobaczyć, jaki jest punkt startowy i podpowie ile czasu zajmie Ci osiągnięcie wybranego celu.

Po prostu uzupełnij formularz zgłoszeniowy, a odezwiemy się do Ciebie w przeciągu 24h


Dopasowany trening i świadome odżywiania są źródłem energii oraz dobrego samopoczucia. Ty też masz prawo czuć się wspaniale w swoim ciele!


Życie i praca


Edukacja i szkolenia

1. Kurs Trener Personalny, Instruktor Fitness oraz Trener Medyczny, w Fit-Academy Instytut Rozwoju Trenerów Personalnych w Warszawie

Szkolenie w zakresie:
– treningu medycznego i funkcjonalnego
– dietetyki i suplementacji
– treningu siłowego
– treningu grupowego

2. Szkolenie „Diagnostyka i ocena przedtreningowa klienta fitness” w Active Sport Solutions.

Szkolenie w zakresie:
– prawidłowej oceny postawy u klienta
– metod wzmacniania stabilizacji centralnej
– metod wdrażania prawidłowej postawy


Klienci o mnie

Najlepszą opinią na temat pracy trenera, jest to co mówią o nim jego podopieczni. Treningi personalne są bardzo osobistą usługą, w której liczy się również „dopasowanie psychiczne” do klienta. W końcu, jeśli już spędzasz czas z kimś na siłowni, chcesz żeby była to osoba, która dobrze rozumie po co tu jesteś.
W treningu i odżywianiu stawiam właśnie na Ciebie, tak by nasze działaniu służy osiąganiu Twoich celów.


Cityfit Rondo ONZ i  Rondo Wiatraczna

Siłownia Cityfit Rondo Wiatraczna, zlokalizowana przy ul. Grochowskiej 207, 04-077 Warszawa, mieszcząca się w galerii Rondo Wiatraczna.

Miejsce jest doskonale przygotowane pod kątem prowadzenia treningów personalnych. Przestrzeń klubu sprzyja komfortowi ćwiczeń. Nie ma mowy o nadmiernym tłoku, czy kolejkach do sprzętu.

Cityfit Rondo Wiatraczna to miejsce z dobrą atmosferą. Szczególnie początkujący, którzy obawiają się pierwszej wizyty na siłowni, poczują się tu komfortowo.

Decydując się na współpracę z trenerem personalnym, potrzebujesz odpowiednich warunków do ćwiczeń. Dlatego właśnie wybrałam Cityfit Rondo Wiatraczna, na miejsce treningów.

Siłownia Cityfit Rondo ONZ, zlokalizowana w centrum Warszawy, przy ul. Twardej 18, to jedno z topowych miejsc do ćwiczeń. Ogromna przestrzeń jest stworzona dla trenerów personalnych.

Więcej o tym klubie, przeczytasz w osobym artykule – tutaj.

Uwaga! Obydwa kluby honorują karty multisport i OKsystem.


Jeżeli jesteś już zdecydowany/a i chcesz jak najszybciej podjąć się treningów personalnych, uzupełnij formularz bezpłatnej konsultacji.