O mnie

Cześć! Mam na imię Piotr, a moją pasją jest trening i pomoc profesjonalnym sportowcom (aktualnie przygotowuję motorycznie siatkarz GKS Katowice). W swojej pracy stosuję najnowsze metody oraz techniki służące osiąganiu konkretnych, wyznaczonych celów. Doświadczenie w działaniu z zawodnikami przenoszę na podopiecznych, z którymi prowadzę treningi indywidualne. Wierzę, że profesjonalne podejście, zaadaptowane na amatorskie cele, daje świetne efekty.

Sprawdzam na sobie każdą metodę i testuję każde rozwiązanie. Pomogę Ci osiągnąć świetną sylwetkę – Ty masz cel oraz marzenia, a ja znam sposoby na ich  zrealizowanie. Swoją wiedzę dzielę się również z innymi, prowadząc zajęcia dla przyszłych trenerów personalnych w Akademii Trenerów Personalnych Health Factory. Nie trać swojego czasu na niesprawdzone metody, zacznij trenować ze mną, a poczujesz ogień motywacji do działania.


Ty masz cel i marzenia, a ja znam sposób na ich osiągnięcie!


Tak pracuję


Edukacja

Od 2012 roku jestem trenerem przygotowania motorycznego w klubach sportowych (siatkówka młodzieżowa, PlusLiga meżczyzn, OrlenLiga kobiet, aktualnie GKS Katowice). Oprócz tego pracuje indywidualnie ze sportowcami wszelkich dyscyplin jak: siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna, boks, tenis i inne.

Kursy/szkolenia:

→ Trener piłki siatkowej – PZPS
→ Strength & Conditioning Education Center – CPS LVL 3
→ Periodyzacja w treningu siłowym – BARBELL BROTHERS LVL 1
→ Nowoczesne trendy w przyg. Motorycznym i fizjoterapii – AWF KATOWICE
→ Kształtowanie motoryczne w ujęciu funkcjonalnym – FMS
→ Żywienie i suplementacja – LIFE FITNESS ACADEMY
→ Optymalizacja żywienia i suplementacji w sportach sylwetkowych – MAURICZ
→ Członek Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego – PSTM
→ Wykładowca Akademii Trenerów Personalnych Health Factory
→ Trener przygotowania motorycznego siatkarzy GKS Katowice

Przemiana

Zobacz jak zmieniłem swoje ciało do zawodów sylwetkowych! Dzięki temu wiem jak pomóc Tobie (poniżej przemiana podopiecznego).

Piotr Karlik trener personalny

Współpraca

Treningi personalne prowadzę w Katowicach. Zapraszam Cię do trenowania w klubie SMART GYM Katowice 4 Wieże ul. Chorzowska 212.

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza lub bezpośrednio na kontakt@jansloniewicz.pl, aby poznać szczegóły współpracy i zacząć działać!

Zapraszam Cie również do śledzenia mojego bloga i zapisu do newslettera. Otrzymasz informację o najnowszych wpisach, promocjach, a także dostęp do działu gratisy, skąd pobierzesz min. bezpłatny kalkulator kalorii!

Do zobaczenia na treningu!
Trener Piotr.