O mnie

Cześć! Mam na imię Piotr, a moją pasją jest trening i pomoc profesjonalnym sportowcom. W swojej pracy stosuję najnowsze metody oraz techniki służące osiąganiu konkretnych, wyznaczonych celów. Doświadczenie w działaniu z zawodnikami przenoszę na podopiecznych, z którymi prowadzę treningi indywidualne. Wierzę, że profesjonalne podejście, zaadaptowane na amatorskie cele, daje świetne efekty.

Sprawdzam na sobie każdą metodę i testuję każde rozwiązanie. Pomogę Ci osiągnąć świetną sylwetkę – Ty masz cel oraz marzenia, a ja znam sposoby na ich  zrealizowanie. Swoją wiedzę dzielę się również z innymi, prowadząc zajęcia dla przyszłych trenerów personalnych w Akademii Trenerów Personalnych Health Factory. Nie trać swojego czasu na niesprawdzone metody, zacznij trenować ze mną, a poczujesz ogień motywacji do działania.


Ty masz cel i marzenia, a ja znam sposób na ich osiągnięcie!


Tak pracuję


Edukacja

Od 2012 roku jestem trenerem przygotowania motorycznego w klubach sportowych (siatkówka młodzieżowa, PlusLiga meżczyzn, OrlenLiga kobiet). Oprócz tego pracuje indywidualnie ze sportowcami wszelkich dyscyplin jak: siatkówka, piłka ręczna, piłka nożna, boks, tenis i inne.

Kursy/szkolenia:

→ Trener piłki siatkowej – PZPS
→ Strength & Conditioning Education Center – CPS LVL 3
→ Periodyzacja w treningu siłowym – BARBELL BROTHERS LVL 1
→ Nowoczesne trendy w przyg. Motorycznym i fizjoterapii – AWF KATOWICE
→ Kształtowanie motoryczne w ujęciu funkcjonalnym – FMS
→ Żywienie i suplementacja – LIFE FITNESS ACADEMY
→ Optymalizacja żywienia i suplementacji w sportach sylwetkowych – MAURICZ
→ Członek Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego – PSTM
→ Wykładowca Akademii Trenerów Personalnych Health Factory

Przemiana

Zobacz jak zmieniłem swoje ciało do zawodów sylwetkowych! Dzięki temu wiem jak Tobie pomóc.


Współpraca

Treningi personalne prowadzę w Warszawie. Zapraszam Cię do trenowania w klubach: CityFit Rondo ONZ (ul.Twarda 18), CityFit Targówek (ul. Głębocka), Cityfit Wola (ul. Młynarska 8/12)

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza lub bezpośrednio na kontakt@jansloniewicz.pl, aby poznać szczegóły współpracy i zacząć działać!

Zapraszam Cie również do śledzenia mojego bloga i zapisu do newslettera. Otrzymasz informację o najnowszych wpisach, promocjach, a także dostęp do działu gratisy, skąd pobierzesz min. bezpłatny kalkulator kalorii!

Do zobaczenia na treningu!
Trener Piotr.