O mnie

Cześć! Nazywam się Kasia i sport jest czymś, co towarzyszyło mi od najmłodszych lat. Początkowo był to taniec, który nauczył mnie jak czuć swoje ciało, a później akrobatyka, biegi krótko i długodystansowe, piłka ręczna oraz koszykówka. Kiedy postanowiłam nadać kształt swojej sylwetce, pojawiła się nowa pasja – siłownia. W krótkim czasie pasja stała się pracą – ukończyłam certyfikowany kurs na trenera personalnego, aby pomagać innym w osiągnięciu atrakcyjnej sylwetki. Widząc jak ważne jest całościowe podejście do człowieka, podjęłam studia na kierunku Psychodietetyka, na  Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Trenuję przede wszystkim z kobietami. Mam w sobie dużo pozytywnej energii, którą zarażam swoje podopieczne.

Mój plan na Twoją przemianę, to przede wszystkim wprowadzenie zdrowych nawyków, które krok po kroku pomogą Ci osiągnąć nowe ciało. Zaczniemy od treningu medycznego, czyli przywrócimy Twoje ciało do stanu używalności 🙂 Poczujesz się sprawna i rozciągnięta, znikną bóle pleców itp. Następnie poprzez mieszankę treningu siłowego (wspaniałego dla kobiet!), funkcjonalnego oraz sprawnościowego, zbudujemy na nowo Twoją sylwetkę. Mówiąc krótko – tam gdzie ma być szczupło, będzie szczupło, a to co ma być uwydatnione – zostanie uwydatnione 🙂 A wszystko to zdrowo i bezpiecznie. Czy jesteś gotowa na osiągnięcie ciała, w którym poczujesz się dobrze?

Bezpłatna konsultacja!

Pamiętaj, że nie ma celu, którego nie da się osiągnąć!


Tak pracuję


Edukacja

Studia i kursy specjalistyczne:
– Luty 2019 – Certyfikowany Kurs na Trenera Personalnego w Akademii Trenerów Personalnych Health Factory

– Luty – Marzec 2019 – Indywidualne praktyki trenerskie pod okiem doświadczonych trenerów (min. Jan Słoniewicz)

– 2019 – Rozpoczęciu studiów na kierunku psychodietetyka, na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym

Referencje


Współpraca

Trening personalny prowadzę w Warszawie. Zapraszam Cię do trenowania w klubach: Cityfit Rondo ONZ (ul.Twarda 18) oraz Cityfit Wola (ul. Młynarska 8/12).

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza lub bezpośrednio na kontakt@jansloniewicz.pl, aby poznać szczegóły współpracy i zacząć działać!

Do zobaczenia na treningu!
Trenerka Kasia