O mnie

Cześć, mam na imię Juliusz, a siłownia jest dla mnie sposobem na wyciąganie z życia jak najwięcej. Moja pasja do treningu rozpoczęła się od problemów zdrowotnych. Przez długi czas towarzyszył mi notoryczny ból krzyża, który obniżał mój komfort życia i sprawiał, że nie mogłem ćwiczyć tak, aby być zadowolonym z własnej sylwetki.

Nie chciałem poddać się operacji, więc zacząłem szukać rozwiązania swojego problemu – wizyty u lekarzy, fizjoterapeutów, zgłębianie anatomii ludzkiego ciała, aż wreszcie eksperymentowanie z treningiem sprawiły, że teraz czuje się świetnie i mogę robić wszystko. Dziś chcę pomóc każdemu, kto czuje się niekomfortowo z własnym ciałem. Wspólnie wypracujemy odpowiednią sylwetkę, zbudujemy masę mięśniową lub pozbędziemy się niebezpiecznego dla zdrowia nadmiaru tłuszczu. Zadbaj o siebie i zacznij trenować!


Zacznij ćwiczyć regularnie aby zadbać o swoje zdrowie i podnieść komfort życia!


Tak pracuję


Edukacja

2015-2018 – Uniwersytet Warszawski Studia Licencjackie
02.2017 – Kurs Trener Personalny i Instruktor Fitness w Instytucie Rozwoju Trenerów Personalnych Fit-Academy


Przemiana

Poniżej możesz zobaczyć efekty mojej pracy z jedną, z podopiecznych, która skarżyła się na ból pleców. Celem naszych treningów było zmniejszenie lordozy odcinka lędźwiowego (wgłębienie widoczne nad pośladkiem). Mój autorski program spowodował korektę wady, a także poprawę wyglądu sylwetki.


Współpraca

Treningi personalne prowadzę w Warszawie. Zapraszam Cię do trenowania w klubach: CityFit Rondo ONZ (ul.Twarda 18), CityFit Targówek (ul. Głębocka).

Skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza lub bezpośrednio na kontakt@jansloniewicz.pl, aby poznać szczegóły współpracy i zacząć działać!

Zapraszam Cie również do śledzenia mojego bloga i zapisu do newslettera. Otrzymasz informację o najnowszych wpisach, promocjach, a także dostęp do działu gratisy, skąd pobierzesz min. bezpłatny kalkulator kalorii!

Do zobaczenia na treningu!
Trener Juliusz.