Trener Personalny w Warszawie Jan Słoniewicz

Zajrzyj na bloga :)


Trener Personalny w Warszawie Jan Słoniewicz

OPINIE

Największym sukcesem trenera jest zaufanie jakim darzą go klienci.

JanekJanek

Po roku współpracy z Jankiem mogę śmiało stwierdzić, że pieniądze zainwestowane w treningi to najlepsza inwestycja w ostatnim czasie. Osiągnąłem zakładaną wcześniej wagę w założonym terminie. Poprawiłem kondycję i budowę ciała. Janek nauczył mnie zdrowo się odżywiać. Dobry trener osobisty to połowa sukcesu, drugą połowę czyli silną wolę trzeba dać od siebie…

Polecamstrona internetowa: http://tchorzewski.net 

Jan nauczył mnie ćwiczyć i zachęcił do osiągania co raz lepszych wyników. Teraz po blisko 3 latach współpracy, kiedy mógłbym już spokojnie ćwiczyć sam nadal uważam, że lepiej ćwiczyć we współpracy z profesjonalistą szczególnie jeśli chce się osiągać co raz lepsze rezultaty. Jest oddany zadaniom, zawsze skupiony i poświęca swoja uwagę w 100%. Przez ten czas nigdy nie zawalił terminu, pełna profeska. Polecam ze spokojnym sumieniem”strona internetowa: http://wartowiecej.pl 

Świetny trener i człowiek.

Opracował dla mnie dietę i prowadził ćwiczenia, które uwzględniały moje problemy z kolanem a jednocześnie pozwoliły mi w 3 miesiące powrócić do formy po kontuzji łokcia. Ćwiczenia z Jankiem pozwoliły mi poprawić kondycję, zrzucić wagę i poprawić sylwetkę. Byłem tak zadowolony z efektów, że postanowiłem przedłużyć to co początkowo miało trwać tylko 3 miesiące i regularnie chodzę na zajęcia z Jankiem już ponad rok – jest to świetna mobilizacją do efektywnego spędzenia czasu na siłowni. 

Żeby osiągnąć wymarzony cel, trzeba dawać z siebie 100%. To, czy uda nam się w tym wytrwać, zależy tylko i wyłącznie od nas. Czasami jednak warto skorzystać z porady kogoś bardziej doświadczonego – może nie pokaże nam drogi na skróty, ale powie którędy należy iść, aby oprócz sylwetki zbudować także charakter. Po blisko roku współpracy udało mi się zmienić moje ciało, ale przede wszystkim udało mi się zmienić siebie: moje nawyki, sposób myślenia – zarówno w sporcie jak i w życiu codziennym. Dlatego jeżeli nie wiesz jak zacząć albo pogubiłeś się w środku drogi, po prostu napisz do Janka, a na pewno będziesz zadowolony. Po roku naszej wspólnej pracy chcę tylko powiedzieć: DZIĘKI TRENERZE! 

Janek jest świetnym trenerem. Po długiej przerwie od ćwiczeń, w zaledwie półtora miesiąca przed moim wyjazdem postawił mnie na nogi. Świetnie dobrane ćwiczenia, nadzór i nieustanna motywacja Janka oraz dobrze dobrana dieta, spowodowały, że przeszliśmy nawet nasze treningowe założenia. 

Aby uzyskać wymarzoną wagę w krótkim czasie i bez efektu jo-jo trzeba naprawdę oddać się w ręce fachowca. Nadwaga musi zostac zaatakowana z każdej, z możliwych stron poprzez dobraną dietę, specjalistyczny trening na siłowni, dodatkowy trening w domu, zmianę nawyków żywieniowych, odpowiednie nawodnienie organizmu. Do tego trzeba dodac odpowiednia motywację i monitoring efektów. Janek zapewnił mi kompleksową i profesjonalną obsługę we wszystkich wymienionych obszarach. Współpraca z takim profesjonalistą jak Janek to prawdziwa przyjemność. 

Zdrowsza dieta, kilka kilogramów mniej i lepsza sylwetka – to na pewno efekty 5-miesięcznej współpracy z Jankiem. Poranne treningi były świetnym początkiem dnia i kopem pozytywnej energii przed 8h w biurze. Janek zawsze dbał o dużą intensywność i różnorodność ćwiczeń, tak więc nigdy nie było nudno. Z jego pomocą udało mi się osiągnąć założone cele.strona internetowa: https://virusovo.pl 

Janek jest trenerem ze świetnym podejściem do Klienta. Każdy trening jest starannie zaplanowany i przemyślany. Janek dodatkowo świetnie motywuje i wspiera Klienta w procesie zmian, które chce osiągnąć w trakcie wspólnych treningów. Posiada również poczucie humoru, co w trakcie wytężonej pracy osoby trenującej jest również istotnym elementem, który pozwala zapomnieć o bólu związanym z wytężonym wysiłkiem fizycznym. Szczerze polecam! 

Gorąco polecam Janka jako trenera. Treningi były zawsze zaplanowane z odpowiednią dokładnością. W zaledwie w dwa miesiące zauważyłem wyraźną poprawę sylwetki ale również dzięki znakomitej diecie jaka Janek opracował. Na każdym treningu mogłem się nauczyć nowych metod ćwiczeń i technik ich wykonywania. Jako trener potrafi motywować. Z pewnością jeszcze wrócę na wspólne treningi. 

100% rekomendacja Trenara! Profesjonalne podejście do trenowania, duża wiedza nie tylko w zakresie ćwiczeń, ale równiez odżywiania, różnorodność ćwiczeń, a wiadomo ze różnorodność sie nigdy nie nudzi a przede wszystkim duże umiejętności motywacyjne, ktore napędzają chęć dalszych treningów i pracy nad sprawnością.
Nigdy nie trenował dluzej niz 4-5 miesiące aktualnie dzieki motywacji bede miał juz prawie rok i nie zamierzam na tym przestawać. 

Świetna współpraca!
Janek to świetny trener, ktory rozpisał mi diete i zestaw ćwiczeń dopasowanych do moich potrzeb. Po wywiadzie żywieniowym oraz ustaleniu celów ode mnie wyczekiwanych z naszej współpracy, podjęliśmy wspólne działania. Pod jego okiem nauczyłam sie poprawnego wykonywania ćwiczeń, postury i kordynacji. Odpowiednia motywacja, profesjonalne i cierpiliwe podejscie to tylko niektóre plusy współpracy. Niestety musialam zakończyć wcześniej treningi z powodów osobistych jednak mam nadzieję że wkrótce zaczniemy ponownie działać 🙂
Szczerze zachęcam do treningów z Jankiem, ponieważ można wynieść wskazówki i nawyki na dłuższą metę 🙂